BOSCH

Spoločnosť BOSCH má na českom, európskom ale aj svetovom trhu nezameniteľnú image významného výrobcu a investora

Viac ako 125 rokov je meno "Bosch" spojené s inovatívnymi technológiami a priekopníckymi vynálezy, ktoré tvorili históriu. Spoločnosť Bosch má zastúpenie po celom svete a pôsobí v širokom spektre oblastí. Od konca 19. storočia je firma Bosch známa v česku hlavne vďaka obchodovaniu s firmou Laurin & Klement. Prvá pobočka Bosch je od roku 1991 v Prahe. Výrobné závody Bosch sa nachádzajú v Jihlave - Bosch Diesel sro, v Českých Budějoviciach - Robert Bosch, spol. s ro, v Brne - Bosch Rexroth sro, v Krnove a Meste Albrechtice - Robert Bosch spol s. r. o..
Výrobky Bosch to sú automobilovej techniky, elektrické náradie, domáce spotrebiče, tepelná a priemyselná techniky pre domácnostiach, ale aj automobily, servisy a priemyselné podniky.

 

Záhradné elektrické náradie BOSCH

V našom shope nájdete širokú škálu záhradného elektrického náradia ako sú záhradné akumulátorové kosačky, akumulátorové nožnice na trávu a kríky, elektrické a akumulátorové nožnice na živé ploty, reťazové píly, záhradné vysávače a fúkače lístia a vysokotlakové čističe, strunové kosačky, vertikulátory a záhradné drviče.

 

Stavebné náradie pre všetkých odborníkov a kutilov

Firma Bosch ponúka veľký výber stavebného náradia ako pre profesionálov tak pre domácich majstrov. Vyberať môžete zo širokej ponuky vŕtacích kladív, vŕtačiek, akumulátorových skrutkovačov, brúsok, píl, rázových uťahovačov, teplovzdušných pištolí, hoblíkov a príslušenstva ako sú akumulátorové svietidlá, lasery, vodováhy, uhlomery, nivelačné laty​​, konzervačné spreje a ochranné pomôcky - rukavice, okuliare.