BOSCH EasySander 18V-8 Akumulátorová multibrúska, 1x2,0 Ah 06033E3002
Zaregistrujte zakúpený produkt do programu MyBosch a získajte trojročnú záruku miesto dvojročnej. >>> Viac info <<<
Kompletný servis v záručnej dobe od výrobcu Bosch: Náradie vyzdvihne, opraví a v plnej sile vráti späť. >>> Viac info <<<
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 07.04. - 08.04.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 07.04. - 08.04.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
BOSCH EasySander 18V-8 - Akumulátorová multifunkčná brúska
Výkonná, kompaktná a multifunkčná brúska s voľnosťou bez kábla
- Bezproblémové brúsenie vďaka ergonomickej konštrukcii a vyváženej polohe akumulátora
- Jednoducho použiteľná mikrofiltračná nádoba na prach pre čistejšie pracovisko
- Systém upínania na suchý zips pre dokonalé upevnenie a výmenu brúsneho papiera
- Optimálne brúsenie tvrdého a mäkkého dreva, lakovaných a natretých povrchov, okrajov a rohov
- Technológia Syneon pre optimálnu silu alebo maximálnu výdrž podľa potreby
- ENERGIA PRE CELOU ALIANCU: jeden akumulátor kompatibilný so 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Rozsah dodávky
- 1× akumulátor PBA 18V 2,0 Ah
- Nabíjačka AL 18V-20
- Brúsny papier (Red Wood) P80, P120, P180
- Kartonové balenie
Technické parametre
| Napäťie akumulátora | 18,0 V |
| Kompatibilita akumulátora | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Odporúčané batérie | >= 2,5 Ah |
| Počet kmitov | 22 000 kmitov/min |
| Orbitálny priemer | 1,6 mm |
| Brúsna plocha – tvar žehličky | 149 × 101 mm |
| Rozmery náradia (D × Š × V) | 284 × 105 × 145 mm |
| Hmotnosť | 1,200 kg |
| Hmotnosť bez akumulátora | 0,82 kg |
Funkcie a výhody
- Ergonomický dizajn pre pohodlné brúsenie
- Mikrofiltračná nádoba na prach pre čisté pracovisko
- Rýchla výmena brúsneho papiera suchým zipsom
- Stabilné a výkonné brúsenie rôznych materiálov vďaka technológii Syneon
- Vhodná na stredné plochy, rohy a okraje
Pohodlné brúsenie bez kábla
Akumulátorová brúska EasySander 18V-8 je ideálnym nástrojom na brúsenie stredných plôch, rohov a okrajov bez potreby napojenia do siete. Vďaka ergonomickému dizajnu a ľahkej konštrukcii je práca pohodlná aj pri dlhšom používaní. Mikrofiltračná nádoba na prach udržiava pracovisko čisté a jednoduchá výmena brúsneho papiera suchým zipsom šetrí čas. Technológia Syneon poskytuje optimálny výkon a maximálnu výdrž batérie, kompatibilnej so systémom 18V POWER FOR ALL, čo zvyšuje univerzálnosť a využiteľnosť jedného akumulátora s viac než 150 náradiami Bosch.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Napájanie | Akumulátor |
| Napätie akumulátora | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Počet akumulátorov | 1 |
| Počet kmitov | 22.000 min-1 |
| Priemer kmitania | 1,6 mm |
| Aku | 1x Aku 2,0 Ah |
Dokumenty
Podobné produkty
-
149,00 EURSkladom
-
57,92 EURnie je skladom
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:






















