BOSCH PushDrive Akumulátorový skrutkovač 06039C6020
Zaregistrujte zakúpený produkt do programu MyBosch a získajte trojročnú záruku miesto dvojročnej. >>> Viac info <<<
Kompletný servis v záručnej dobe od výrobcu Bosch: Náradie vyzdvihne, opraví a v plnej sile vráti späť. >>> Viac info <<<
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 07.04. - 08.04.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 07.04. - 08.04.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Popis
BOSCH PushDrive - Akumulátorový skrutkovač
Jednoducho zatlač a pusť do práce s kompaktným a ľahkým nástrojom
- Jednoduché ovládanie vďaka jedinečnej funkcii „Push&Go“ – nástroj sa spustí automaticky pri ľahkom zatlačení
- Lepšia kontrola nad nástrojom vďaka predvoľbe krútiaceho momentu
- Možnosť ručného skrutkovania v manuálnom režime
- Mikro USB nabíjačka pre jednoduché nabíjanie
- Žiadny pamäťový efekt a nedochádza k samovoľnému vybíjaniu vďaka lítium-iónovej technológii
- LED indikátor stavu nabitia akumulátora
Obsah balenia
- 1× Bosch PushDrive akumulátorový skrutkovač
- 32× skrutkovacie bity
- USB nabíjačka
- Kartónový obal
Technické údaje
| Napätie akumulátora | 3,6 V |
| Kapacita akumulátora | 1,5 Ah |
| Voľnobežné otáčky | 360 ot/min |
| Max. krútiaci moment | 5 Nm |
| Max. krútiaci moment mäkký/tvrdý | 2,5 / 5 Nm |
| Doba nabíjania | 1,5 h |
| Sklíčidlo | Magnetický držiak bitov so šesťhranným upínaním |
| O skrutiek | do 5 mm |
| Rozmery nástroja (D × Š × V) | 182 × 38 × 38 mm |
| Hmotnosť | 0,280 kg |
Popis a funkcie
Akumulátorový skrutkovač Bosch PushDrive je mimoriadne ľahký a kompaktný, zmestí sa do každej kapsy a je vždy po ruke. Vďaka funkcii Push&Go nie je potrebné stláčať žiadny vypínač – mierne zatlačenie spustí nástroj automaticky. Regulátor otáčok umožňuje pohodlné ovládanie, prepínač smeru otáčania umožňuje vŕtať a skrutkovať. Nástroj je možné používať aj v aretovanej neutrálnej polohe pre presné ručné dotiahnutie skrutiek, čo zaručuje presnú a bezpečnú prácu pri každom projekte.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Napätie akumulátora | 3,6 V |
| Kapacita akumulátora | 1,5 Ah |
| Počet akumulátorov | 1 |
| Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) | 5 |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 360 |
Dokumenty
Podobné produkty
-
319,60 EURnie je skladom
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:

















