BOSCH ROTAK18V2-43 Akumulátorová kosačka 06008B9L00
Model: 06008B9L00
Podobné produkty
-
174,19 EURSkladom
Popis
ROTAK18V2-43 Akumulátorová kosačka na trávu
- Výkonná kosačka typu 3 v 1 so 43 cm nožom na stredne veľké až veľké trávniky
- 2× 18 V akumulátory poskytnú výkonnosť napätia až 36 V a dlhšiu dobu prevádzky
- Bezuhlíkový motor na vysokú výkonnosť a dlhšiu životnosť
- Kryt deflektora s magnetickým upevnením na vyprázdňovanie koša na trávu jednou rukou
- Skladacia teleskopická rukoväť a vertikálne uskladnenie na úsporu miesta
- 6-stupňové centrálne nastavenie výšky kosenia (30 – 75 mm)
- Technológia Syneon zaistí optimálnu dobu chodu a životnosť náradia
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značiek, 150+ produktov
Rozsah dodávky
- 2× akumulátor PBA 18V 4.0Ah - 1 607 A35 1CN
- Nabíjačka AL 2× 18V-88 - 2 607 226 786
- Kartónová škatuľa
Technické parametre
| Napätie akumulátora | 18,0 V |
| Kompatibilita s akumulátormi | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Odporúčaný akumulátor | >= 4,0 Ah |
| Odporúčaná plocha trávnika, max. | 600 m2 |
| Šírka rezu | 43 cm |
| Systém kosenia | Rotačný nôž |
| Objem zberného koša | 50 l |
| Žacia výška | 30 – 75 mm |
| Nastavenie výšky kosenia | 6 polôh |
| Druh rukoväte | Teleskopické |
| Rozmery náradia (D × Š × V) | 1480 x 470 x 1185 mm |
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška sekacie plochy | 30/75 mm |
| Napätie akumulátora | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Počet akumulátorov | 2 |
| Šírka záberu | 43 cm |
| Objem zberného koša | 50 litr |
Dokumenty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:










