BOSCH Zamo IV UNI Digitálny laserový merač vzdialeností 0603672H00
Zaregistrujte zakúpený produkt do programu MyBosch a získajte trojročnú záruku miesto dvojročnej. >>> Viac info <<<
Kompletný servis v záručnej dobe od výrobcu Bosch: Náradie vyzdvihne, opraví a v plnej sile vráti späť. >>> Viac info <<<
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- Zásielkovňa: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Zamo IV UNI
Digitálny laserový merač vzdialeností
Meranie robí jednoducho jednoduchším
- Ľahké a presné meranie vzdialenosti až do 40 metrov a výpočet plochy
- Viac funkcií merania so samostatne dostupným líniovým, kolieskovým a pásmovým adaptérom
- Ukladá posledných 10 nameraných a vypočítaných hodnôt
- Nabíjanie akumulátora a aktualizácia softvéru prostredníctvom rozhrania USB-C®
- Podporuje trvalú udržateľnosť, podrobnosti nájdeš ďalej
Rozsah dodávky
- 2 nabíjateľné batérie HR03 1,2 V (AA)
- Stručný návod
Technické údaje
| Laserová dióda | 635 nm |
| Trieda lasera | 2 |
| Rozsah merania | 0,150 – 40,000 m |
| Presnosť merania | ± 2,0 mm |
| Čas merania (typ.) | 0,5 s |
| Max. čas merania | 4 s |
| Batéria | 2 × 1,2 V HR03 (AAA) |
| Automatické vypínanie | 5 min. |
| Hmotnosť | 0,080 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 104 × 38 × 23 mm |
Jednoduché a presné meranie dĺžok, plôch a objektov
S laserovým diaľkomerom Zamo je jednoduché určiť dĺžky alebo výšky miestností pre rozmiestnenie nábytku alebo vypočítať požiadavky na podlahu či nátery pri rekonštrukcii. Stačí umiestniť, nasmerovať a po stlačení tlačidla prístroj Zamo presne odmeria vzdialenosti až do 40 metrov. Takisto vypočíta štvorcové metre a je mimoriadne praktický pri určovaní množstva potrebnej tapety, podlahovín alebo iných materiálov. Pre vyšší komfort má tento ľahko použiteľný prístroj ďalšie meracie funkcie vďaka trom samostatne dostupným nadstavcom: Líniový nadstavec na vyrovnávanie obrazov alebo iných objektov, kolieskový nadstavec na meranie kriviek a nerovných povrchov a pásmový adaptér dĺžky 1,5 metra na meranie voľne stojacich objektov a obvodov. Ak používaš prístroj Zamo, nie je potrebné zapisovať si každé meranie, keďže tento prístroj automaticky ukladá 10 naposledy nameraných hodnôt. Tento praktický laserový diaľkomer je vždy aktualizovaný a pripravený na používanie: Integrované USB-C® rozhranie zabezpečí bezproblémové nabíjanie a aktualizácie softvéru.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Pracovný rozsah | 0,15 - 40 m |
| Presnosť merania | 2 mm |
| Trieda lasera | 2 |
| Zdroj napájania | 2 x 1.2 V HR03 (AAA) |
| Laserová dióda | 635 nm |
Podobné produkty
-
162,57 EURSkladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:













