BOSCH GWS 19-150 CI PROFESSIONAL Uhlová brúska, 060179R002
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
-
123,63 EURSkladom
Popis
GWS 19-150 CI Professional - Uhlová brúska
- Výkonný 1900 W motor s konštantnou elektronikou zabezpečí najefektívnejšie pracovné výsledky
- Priame chladenie motora, ochrana proti preťaženiu a odolné uhlíky na dlhú životnosť náradia
- Funkcia KickBack Control a rukoväť Vibration Control poskytujú vyššiu úroveň ochrany používateľa
Súčasťou tohto variantu
- Prídavná rukoväť Vibration ControlObjednávacie číslo: 2 602 025 171
- Filter na ochranu pred prachomObjednávacie číslo: 2 608 000 695
- Kolíkový kľúčObjednávacie číslo: 1 607 950 043
- Upínacia maticaObjednávacie číslo: 1 603 340 040
- Ochranný krytObjednávacie číslo: 1 605 510 366
- Upínacia príruba (katalógové číslo 2 605 703 014)
Technické parametre
| Ďalšie údaje | |
|---|---|
| Menovitý príkon | 1900 W |
| Voľnobežné otáčky* | 9.700 min-1 |
| O kotúča | 150 mm |
| Napätie, elektrické | 230 V |
| Výkon* | 1 220 W |
| Závit brúsneho vretena | M14 |
| O gumeného brúsneho taniera | 125 mm |
| O miskovitej kefy | 75 mm |
| Hmotnosť* | 2,4 kg |
| Spínač(e) | Aretovateľný spínač |
| Celkové hodnoty vibrácií (Obrusovanie povrchovej plochy (hrubovanie)) | |
|---|---|
| Hodnota emisie vibrácií ah | 7 m/s2 |
| Nepresnosť K | 1,5 m/s2 |
| Celkové hodnoty vibrácií (Brúsenie s brúsnym listom) | |
|---|---|
| Hodnota emisie vibrácií ah | 2,5 m/s2 |
| Nepresnosť K | 1,5 m/s2 |
| Obrusovanie povrchovej plochy (hrubovanie) | |
|---|---|
| Hodnota emisie vibrácií ah | 7 m/s2 |
| Nepresnosť K | 1,5 m/s2 |
| Brúsenie s brúsnym listom | |
|---|---|
| Hodnota emisie vibrácií ah | 2,5 m/s2 |
| Nepresnosť K | 1,5 m/s2 |
* Viac informácií o odchýlkach nájdete na nasledujúcom odkaze: Technické vlastnosti výrobkov
GWS 19-150 CI Professional: Podrobnejšie informácie
Dôležité údaje o produkte
Malá elektrická uhlová brúska GWS 19-150 CI Professional je najvýkonnejšou malou uhlovou brúskou na maximálnu produktivitu v kategórii Bosch 1900 W. Výkonný 1900 W motor s konštantnou elektronikou zabezpečí najefektívnejšie pracovné výsledky. Toto extrémne robustné náradie má priame chladenie motora, ochranu proti preťaženiu a odolné uhlíky na dlhú životnosť. Funkcia KickBack Control a rukoväť Vibration Control navyše poskytujú vyššiu mieru ochrany používateľa. Toto náradie je určené na brúsenie kovu.
Vybavenie a používanie
Bosch GWS 19 je prvá malá uhlová brúska na svete v kategórii 1900 W a je vybavená aj ochranou proti opätovnému spusteniu.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Príkon | 1900 W |
| Max. priemer kotúča | 150 mm |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 9700 |
| Závit vretena | M14 |
| Regulácia otáčok | NIE |
| Typ spínača | 2cestný |
Dokumenty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:















