BOSCH PNEO Akumulátorová pumpička, 3,0 Ah 0603947500
Zaregistrujte zakúpený produkt do programu MyBosch a získajte trojročnú záruku miesto dvojročnej. >>> Viac info <<<
Kompletný servis v záručnej dobe od výrobcu Bosch: Náradie vyzdvihne, opraví a v plnej sile vráti späť. >>> Viac info <<<
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- Zásielkovňa: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
PNEO
Kompaktné a praktické náradie: hustenie pneumatík bicyklov a lôpt doma aj na cestách
- Presné hustenie: Až na 10,3 bar s meraním v reálnom čase a funkciou automatického vypnutia
- Všestranné využitie: Ideálna na hustenie pneumatík bicyklov, automobilov a motocyklov a menších predmetov na voľný čas
- Komfort a praktickosť: Rozličné adaptéry sú prakticky uložené v rukoväti náradia
- Intuitívnosť a praktickosť: Ergonomická a ľahká konštrukcia s výborne čitateľným displejom
- Zaistená doba prevádzky: S 3 Ah akumulátorom a praktickým nabíjaním cez USB priamo v náradí
Podrobnosti o dodání
- 1× akumulátor BA 4V 3.0Ah
- Francúzsky ventil
- Ihla na lopty
- Objemový adaptér
- 1× rýchloupínací adaptér (1 600 A03 8WN)
- 1× vrecko na náradie (1 619 PB5 318)
Technické parametre
| Napätie akumulátora | 3,6 V |
| Kompatibilita s akumulátormi | BA 4V Exchangeable Battery |
| Max. tlak | 10,30 bar |
| Max. tlak | 150 psi |
| Max. tlak | 1.030 kPa |
| Max. výstupný objem | 10 l/min |
| Dĺžka hadice | 0,2 m |
| Rozmery náradia (D × Š × V) | 215 × 120 × 85 mm |
| Hmotnosť | 0,500 kg |
| Hmotnosť bez akumulátora | 0,40 kg |
Nahustite všetko: Intuitívna, akumulátorová, inteligentná – na každodenné hustenie
Malé náradie s vysokým výkonom: PNEO je intuitívna vzduchová pumpa Bosch na akékoľvek použitie až do tlaku 10,3 bar. Meranie jednotiek v reálnom čase a funkcia predvoľby podporia praktické a presné nahustenie. Pumpa je vybavená prehľadným rozhraním a rozsiahlym displejom dobre čitateľným aj počas dňa na slnku. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je ideálnym spoločníkom na cestách. Pumpa PNEO – vybavená rozličnými adaptérmi prakticky uskladnenými v úložnom priestore – dokáže nahustiť všetky typy pneumatík (napr. automobilov, bicyklov), lôpt (napr. futbalových) a dokonca aj drobné pomôcky na vodné športy. Hustenie nebolo nikdy jednoduchšie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Napätie akumulátora | 3,6 V |
| Kapacita akumulátora | 3 Ah |
| Počet akumulátorov | 1 |
| Aku | 1x Aku 3,0 Ah / kartón |
| Tlak | 10 bar |
| Max. výstupný objem | 10 l/min |
Dokumenty
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:









