BOSCH GIS12V-800-16 PROFESSIONAL Termodetektor 0601083B00
Zľava 29%
245,00 EUR
vrát. DPH
344,35 EUR
Skladom v externom skladeDostupnosť: 7 pracovných dní
Zaregistrujte zakúpený produkt do programu Bosch Professional a získajte trojročnú záruku. >>> Viac info <<<
Kompletný servis v záručnej dobe od výrobcu Bosch: Náradie vyzdvihne, opraví a v plnej sile vráti späť. >>> Viac info <<<
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR
- Zásielkovňa: 3,90 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
BOSCH GIS12V-800-16 PROFESSIONAL Termodetektor 0601083B00Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Laserová dióda | 660 nm |
| Zdroj napájania | 1 x 10,8V GBA, 1x 12V 2,0 Ah GBA, 4x 1,5 V LR6 (AA) |
| Pracovný rozsah | -40 °C až +800 °C |
| Presnosť merania | ± 1,5 °C |
| Počet akumulátorov | 4 |
| Aku | 4x 1,5 V LR6 (AA) / kartón |
| Napätie akumulátora | 1,5 V |
| Výkonová trieda | PRO |
Dokumenty
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











