Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40
Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40 Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40 Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40 Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40 Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40 Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40

Bosch Séria 2 Kuchynský robot MUM 700 W biela, biela MUMS2EW40

Najkompaktnejší kuchynský robot s všestranným využitím. To je robot Bosch MUMS2EW40. Je nástupcom historicky najúspešnejšieho radu Bosch MUM4, ktorý aj po 40 rokoch na európskom trhu patrí medzi ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: BOSCH HOME
Model: MUMS2EW40

Popis

Najkompaktnejší kuchynský robot s všestranným využitím. To je robot Bosch MUMS2EW40. Je nástupcom historicky najúspešnejšieho radu Bosch MUM4, ktorý aj po 40 rokoch na európskom trhu patrí medzi najobľúbenejšie modely. Serie 2 je vylepšená. Má silnejší motor s príkonom 700 W. Tento šikovný a účinný pomocník v atraktívnom dizajne sa bude skvele vynímať na kuchynskej linke. Je veľmi skladný a kompaktný. Preto ho ocenia domácnosti, kde je kladený dôraz na úsporu miesta a zároveň vysoký výkon. Kúpte si kuchynského robota, s ktorým bude príprava vašich obľúbených receptov jednoduchá a zábavná. Hodí sa pre každodenné varenie a pečenie a stane sa nepostrádateľným pomocníkom vo vašej kuchyni.

  •  Výkonný 700W motor Bosch: pre všetky druhy cesta a rýchle spracovanie.
  •  Veľká 3,8l nerezová misa: so špeciálnym vnútorným tvarom pre účinnú prípravu cesta (až 2,4 kg piškótového alebo 1,7 kg kysnutého cesta).
  •  Perfektné výsledky vďaka 3D planetárnemu miešaniu: pre optimálne premiešanie všetkých prísad.
  • 4 pracovné rýchlosti pre ľahkú prípravu.
  •  Veľká multifunkčnosť vďaka kvalitnej cukrárskej sade (miešacia metla, šľahacia metlička, hnetací hák) a mlynčeku na mäso.

Príslušenstvo v balení

• hnetacie hák, lis na citrusy, miešacia metla, mixér, mlynček na mäso, priebehový krájač, priehľadný kryt misy, šľahacia metla

Technické parametre

• Výkonová trieda: 700 W

• Počet rýchlostí: 4

• Farba spotrebiča: biela

• Material of mixing bowl: antikoro

• Objem: 3,8 l

• Max. obsah mixovacej misy na múku: 0,8 kg

• Max. obsah mixovacej misy na cesto: 2,0 kg

• Rozmery spotrebiča: 266 x 266 x 277 mm

• Hmotnosť netto: 6,8 kg

• Dĺžka prívodného kábla: 110,0 cm

S výkonným motorom spracujete aj ťažké cesto

Vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia od samotného začiatku. Vďaka výkonnému motoru môžete ľahko a rýchlo premiešať veľké množstvo prísad. Žiadne čakanie, žiadne prerábanie, žiadne kompromisy.

Veľká misa pre optimálnu prípravu cesta

Ideálnu misu nemôžete posudzovať iba podľa jej veľkosti. Pre tie najlepšie výsledky je dôležitý vnútorný tvar, ktorý kopírujú použité nádstavce. Vysoko kvalitná misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 3,8 l je vhodná tak pre malé množstvo, ako aj pre spracovanie až 2,4 kg piškótového cesta, alebo 1,7 kysnutého cesta.

3D planetárne miešanie, to je nová dimenzia v miešaní s perfektnými výsledkami

Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov by sa mali prísady miesiť konzistentne. 3D planetárne miešanie znamená, že nástroje sa pohybujú v troch smeroch, zatiaľ čo pohon sa otáča smerom opačným. Tým je zabezpečené, že zmes sa účinne premieša z bokov, od spodu a aj zo stredu misy, takže cesto je krásne nadýchané.

Jednoduchá príprava vďaka 4 rýchlostným stupňom.

Správna rýchlosť je pri príprave pokrmov základom úspechu. Vďaka 4 rôznym rýchlostným stupňom a pulznej funkcii spracujete suroviny rýchlo, jednoducho a presne.

Cukrárska sada pre všetky cukrárske výzvy.

Kreatívne nápady na pečenie a varenie si vyžadujú špeciálne príslušenstvo. Cukrárska sada zaručuje perfektné výsledky a jednoduchú manipuláciu: miešacia metla, šľahacia metla a hnetací hák vám pomôžu jednoducho pripraviť dezerty, koláče a poradí si aj so skutočne ťažkým a hustým cestom. Všetko príslušenstvo je možné umývať v umývačke riadu.

Jednoduché čistenie vďaka príslušenstvu, ktoré je možné umývať v umývačke riadu

Umývanie riadu po práci v kuchyni zaberie obvykle veľa času. Väčšínu príslušenstva je možné umývať v umývačke riadu, čo je veľmi pohodlné a ušetrí to množstvo času.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk