Bosch Séria 4 Voľne stojaca chladnička s mrazničkou dole 203 x 70 cm KGN492IAF
Zľava 25%
1 084,26 EUR
vrát. DPH
1 437,75 EUR
Skladom v externom skladeDostupnosť: 7 pracovných dní
Cena dopravy
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 157,99 EUR
- DACHSER: 66,15 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 147,39 EUR
- DACHSER: 150,80 EUR
- DACHSER: 182,38 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 101,79 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 73,16 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DPD PL: 33,81 EUR
- SUUS: 37,91 EUR
- DACHSER: 139,96 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 73,16 EUR
- DACHSER: 34,90 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 157,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 59,45 EUR
- DHL CZ: 34,85 EUR
Popis
No Frost kombinácia chladnička/mraznička s priehradkou VitaFresh XXL – dlhšia čerstvosť potravín
Objavte No Frost kombináciu chladničky a mrazničky s priehradkou VitaFresh XXL, ktorá udrží vaše potraviny dlhšie čerstvé. S XXL kapacitou získate extra úložný priestor pre ovocie, zeleninu a ďalšie čerstvé potraviny
- Energetická trieda A – znížená spotreba energie a efektívne chladenie
- Perfect Fit – možnosť umiestnenia priamo k stene alebo do výklenku
- Trieda hlučnosti A (? 29 dB) – tichá a relaxačná domácnosť
- Inteligentná invertorová technológia – stabilná regulácia teploty a optimálny výkon
- VitaFresh XXL <0°C> – extra veľké zásuvky s kontrolovanou teplotou a vlhkosťou
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Energetická trieda | A |
| Ročná spotreba energie | 122 kWh/rok |
| Objem mraziaceho oddielu | 129 l |
| Objem chladiaceho oddielu | 311 l |
| Hlučnosť | 29 dB(A) |
| Trieda hlučnosti | A |
| Konštrukcia | voľne stojace |
| Výška | 2030 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 667 mm |
| Hmotnosť | 106,9 kg |
| Záves dverí | pravé, reverzibilné |
| Počet kompresorov | 1 |
| Počet nezávislých chladiacich okruhov | 2 |
| Počet výškovo nastaviteľných políc | 3 |
| Priehradky na fľaše | áno |
| Automatické odmrazovanie | chladnička aj mraznička |
Táto voľne stojaca kombinácia chladničky a mrazničky No Frost s VitaFresh XXL je ideálna pre modernú domácnosť, ktorá si cení dlhšiu čerstvosť potravín a pohodlné používanie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Farba | matná |
| Trieda hlučnosti | A |
| Priemerná ročná spotreba energie v kilowatthodinách za rok | 122 kWh |
| Súčet objemu chladiacich oddielov | 311 l |
| Súčet objemu mraziacich oddielov | 129 l |
| NoFrost | ÁNO |
| Voliteľný záves dverí | ÁNO |
Podobné produkty
-
1 111,10 EURnie je skladom
-
811,44 EURnie je skladom
-
2 442,40 EURnie je skladom
-
809,00 EURnie je skladom
-
797,13 EURnie je skladom
-
1 134,13 EURnie je skladom
-
2 250,73 EURnie je skladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:









