BOSCH UniversalDistance 50C Digitálny laserový merač vzdialeností 0603672301
Model: 0603672301
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
-
162,57 EURSkladom
Popis
Presné meranie až do vzdialenosti 50 m s dokumentáciou do pripojenej aplikácie
- Presné laserové meranie vzdialenosti až do 50 m
- Pripojiteľnosť Bluetooth umožňuje prenos výsledkov do aplikácie Bosch
- Integrované funkcie na jednoduché meranie dĺžky, plochy a objemu
- Ideálne na výpočet štvorcových metrov pri určovaní potreby tapety alebo farby
- Funkcie zahrnujú pripočítanie/odpočítanie merania a min./max. merania
- Náradie podporuje trvalú udržateľnosť, viac podrobností nájdete nižšie
Rozsah dodávky
• 2 batérie 1,5 V LR03 (AAA)
• Mäkký vak
• Kartón
Technické parametre
| Laserová dióda | 635 nm |
| Trieda lasera | 2 |
| Rozsah merania | 0,05 – 50,00 m |
| Presnosť merania** | ± 2,0 mm |
| Čas merania, typ. | 0,5 s |
| Max. čas merania | 4 s |
| Batéria | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Automatické vypínanie | 5 min. |
| Hmotnosť | 0,080 kg |
Presné laserové meranie až do 50 m s digitálnou dokumentáciou do pripojenej aplikácie
Prístroj UniversalDistance 50C umožňuje nielen presné laserové meranie vzdialenosti až do 50 m, ale poskytuje aj rýchle údaje o rozmeroch nábytku. Jeho integrované funkcie umožňujú výpočet plochy a objemu pri určovaní potrebného množstva materiálu na prácu, napr. inštalácií podlahovín či dokonca tapiet alebo farby. Vysokokvalitný displej zobrazuje výsledky merania s optimálnou čitateľnosťou. Všetky dáta je možné odoslať do aplikácie Bosch na digitálnu dokumentáciu a plánovanie projektov, a tak ušetriť čas a vyhnúť sa chybám.

Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:













