Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
FONTE QUATTRO podomietková batéria termostatická, chróm QTV100CR
FONTE QUATTRO podomietková batéria termostatická, chróm QTV100CR FONTE QUATTRO podomietková batéria termostatická, chróm QTV100CR

FONTE QUATTRO podomietková batéria termostatická, chróm QTV100CR

FONTE QUATTRO podomietková batéria termostatická, chróm QTV100CR Prevedenie: chróm QUATTRO Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou Vo vidieckom štýle sa odráža prast... Zobraziť celý popis »


Model: QTV100CR

Popis

FONTE QUATTRO podomietková batéria termostatická, chróm QTV100CR

Prevedenie: chróm

QUATTRO
Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou
Vo vidieckom štýle sa odráža prastará túžba po niečom nedotknutom a po pocite bezpečia. Batérie Quattro sú to pravou sériou, vďaka ktorej sa budete cítiť prirodzene. Svoju krížovou rukoväťou reagujú na súčasný trend a ich prítomnosť vo Vašej kúpeľni je skutočným pohladením pre Vašu dušu. Táto séria batérií zahŕňa kompletný sortiment - vrátane vaňové stojankové a podomietkové sprchové batérie s termostatom.

Paffoni
Paffoni je úspešným výrobcom sanitárnych výrobkov z mosadze, už od roku 1953. Paffoni je rodinná firma so sídlom v meste Pogno. Paffoni investujú do výskumu, dizajnu, moderných technológií a do využívania tých najlepších materiálov. Súčasťou "rodiny" Paffoni je aj značka Fonte, značka dizajnových výrobkov.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:



© 2013 - 2024 OKmarket.sk