Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR
GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR

GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR

GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR Typ: Dvere do niky 100 - Variabilné ľavej či pravej otváranie - Leštený profil s integrovaným zdvihovým mechanizmom -... Zobraziť celý popis »


Model: GO4110DR

Popis

GELCO One sprchové dvere jednodielne otočné 100 P, sklo LINK, pravé GO4110DR

Typ: Dvere do niky 100
- Variabilné ľavej či pravej otváranie
- Leštený profil s integrovaným zdvihovým mechanizmom
- Prahová lišta, magnetické a ďalšie tesnenie zabraňujú rozstreku vody
- Bezpečnostné sklo je ošetrené povrchovou úpravou COATED GLASS, proti usadzovaniu vodného kameňa
- Výber z troch modelov madiel (viz.foto)
- Závesný držiak uterákov (obj.kód 1301-09 viz.foto): praktický doplnok pre uchytenie na bočnú stenu sprchovacieho koutu.max. hrúbka skla 8 mm, rozmer: 600 × 760 mm.

- Výška: 1900 mm
- Montážne rozmery: 985-1025 mm
- Vstup: 875 mm

Ak Vám nevyhovuje žiadny z montážnych rozmerov dverí do niky, potom Vám snáď pomôže rozširujúce stena GO3030, ktoré možno kombinovať s otočnými dverami. Vďaka rozširujúcej stene môžete dvere použiť do niky o šírke 1100,1200 a 1300 mm. Výška steny 1900 mm.

Doporučené sprchové vaničky: DORIS, ELLA, ANETA, TOBI, SARA.

ONE
Moderný dizajn sprchových zásten radu One v spojení s technicky
dokonalým spracovaním sú ideálnou voľbou pre Vašu kúpeľňu. Otočné profily so zdvihovým mechanizmom umožňujú ľahké otváranie a maximálnu šírku vstupu do sprchovacieho priestoru. Zároveň zaručujú dlhú životnosť aj pri každodennom používaní. Vďaka zdvihovému mechanizmu je možné zásteny inštalovať bezprostredne na podlahu, bez použitia sprchovej vaničky.

- U výrobkov radu ONE sú použité bezpečnostné sklá o sile 8 mm v pevných častiach a bočných stenách, 6 mm v častiach otočných.

- Rad ONE Vám ponúka možnosť výberu z dvoch sklenených výplní (číre-transparentné alebo LINK-dekorovať sklo).

Povrchová úprava COATED GLASS
Pri výrobe sú všetky sklá opatrená chemickou vrstvou, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

Čo je COATED GLASS?
• jedná sa o jednu z najkvalitnejších úprav skla sprchových kútov
• COATED GLASS je chemická zlúčenina zmesou polymérov a v spojení s katalyzátormi reaguje s křemičitanovými skupinami, ktoré sú obsiahnuté v skle
• na sklenených plochách je za pomoci chemickej látky vytvorená súvislá vrstva, ktorá má za úlohu vyplniť mikropóry v skle, súvislým vodu odpudzujúcim filmom

Ako COATED GLASS funguje?
• vplyvom vodo odpudivého filmu sa kvapky vody zhlukujú a stekajú z povrchu skla
• aj keď dôjde k nepatrnému udržanie menších kvapiek na skle, nedôjde vďaka
COATED GLASS k chemickej väzbe, sklo nebude narušené, nezošedne
• aj takto ošetrené sklo však vyžaduje občasnú údržbu, ktorá je vďaka COATED GLASS veľmi jednoduchá a časovo nenáročná. Na čistenie takto upravených skiel odporúčame špeciálnu sadu prípravkov PRO COMFORT
a TOP COMFORT

ÚDRŽBA
Každá voda v domácnosti obsahuje množstvo rozpustných látok-soľou. Ak sklo nie je ošetrené krátkodobú alebo trvalú úpravou, dochádza po veľmi krátkej dobe k chemickému nadviazanie minerálov vody a nečistôt vzniknutých pri sprchovaní, ktoré zostávajú na skle. Sklo časom týmito vplyvmi šedne "slepne" a jeho údržba je potom veľmi obtiažna. Keď mu sa chcete týmto problémom vyhnúť, používajte špeciálnu sadu čističov PRO COMFORT a TOP COMFORT.

PRO COMFORT - ČISTIČ
Účinne odstraňuje všetky nečistoty, zvyšky mydla a vodný kameň. Používa sa na sklenenej výplne sprchovacieho kúta. Ako? Pomocou rozprašovača nanesiete na znečistenú plochu, vlhkou handričkou rozotrite a opláchnete čistou vodou. U silne znečistených plôch necháte pred spláchnutím niekoľko minút pôsobiť.

TOP COMFORT - OCHRANNÁ VRSTVA
Prípravok na regeneráciu sklenených výplní, ktorý na povrchu vytvára ochrannú vrstvu. Má hydrofóbne účinky, zamedzuje teda zachytávaniu vody na sklách sprchového kúta a tým zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Ako
vykonať regeneráciu? Je to veľmi jednoduché a rýchle. Regeneráciu vykonávajte 1x mesačne pri bežnom používaní, inak podľa vlastného uváženia. Na už očistená skla prípravkom PRO COMFORT nanesiete pomocou suchého mäkkej handričky alebo špongie ochrannú vrstvu TOP COMFORT.Rozetřete rovnomerne na ošetrovanú plochu a necháte asi 10 minút pôsobiť. Potom vyleštíte do sucha alebo opláchnete čistou vodou a utrite gumovú stěrkou.Tento proces je vhodné vykonať aspoň 2 × za sebou.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk