HANSGROHE

HANSGROHE - to je vaša kúpeľna snov

Firma Hansgrohe je považovaná za priekopníka sveta kúpeľní od roku 1901 a výrobky Hansgrohe oceníte pri sprchovaní, kúpaní čí pri umývaní rúk. Ako výrobca kvalitných spŕch a batérií je známy po celom svete. Hansgrohe vyrába a vyvíja technológie a výrobky, ktoré šetria zdroje.

 

História firmy Hansgrohe

Nemecká celosvetovo preslávená spoločnosť Hansgrohe bola založená v 1901 nadaným puntičkár Hansom Grohe v Schwarzwalde.
Sprvu začínal v drevenom prístrešku, kde sa vyrábali kovové schránky na budíky,kovové diely pre svietidlá a lampy. Čoskoro na to začaHansgrohe hornej sprchali vyrábať aj súčiastky pre inštalatérstvo. Počas budúceho desaťročia sa špecializoval ako dodávateľ sanitárnych armatúr, ktorý sa neustále rozrastal. "Hansgrohe" značka bola vytvorená až v roku 1977. V prvej polovici 90. rokov bola predstavená rada výrobkov'' Axor'' a'' Pharo''. Výrobky z týchto radov boli použité napríklad v prestavenom Ríšskom sneme v Berlíne, Grand Hyatt Hoteli v Šanghaji alebo take v salónkách British Airways.

 

Hansgrohe v súčasnosti

Dnes je firma Hansgrohe predné kúpeľňový a sanitárne špecialista zamestnávajúci viac ako 3300 zamestnancov po celom svete.
Aj v našej ponuke nájdete rad výrobkov Hansgrohe. Ide predovšetkým o vaňové a sprchové batérie, sprchové hlavice či iné kúpeľňové doplnky.