HiKOKI WH18DCW4Z Aku rázový uťahovák 18V, (bez batérie a nabíjačky)
Zľava 31%
• Výkonný a rýchly: Uťahovací moment 210 Nm pre tie najnáročnejšie aplikácie. • Tri jasné LED diódy pre dokonalé osvetlenie bez tieňov. • Trieda ochrany IP56 vďaka ochránenej elektronike p... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 4  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: WH18DCW4Z
Váha: 1,22 kg
Popis
• Výkonný a rýchly: Uťahovací moment 210 Nm pre tie najnáročnejšie aplikácie.
• Tri jasné LED diódy pre dokonalé osvetlenie bez tieňov.
• 5 režimov pre ideálne nastavenie a efektívnu prácu.
• Bezkefový motor pre dlhšiu životnosť a vyššiu účinnosť.
Technické parametre:
• Napätie: 18 V
• Skrutky a matice: M5 – M18
• Samorezné skrutky: 3,5–6 mm
• Upínanie: 6,35 mm (1/4")
• Maximálny uťahovací moment: 210 Nm
• Dĺžka: 116 mm
• Hmotnosť (bez batérie): 0,9 kg
Obsah balenia:
• Bez batérie a nabíjačky
• Háčik na opasok
• V kartónovej krabici
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V