Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
IDEAL Standard STRADA špeciálny odpadový ventil s voľným odtokom chróm J3291AA
IDEAL Standard STRADA špeciálny odpadový ventil s voľným odtokom chróm J3291AA IDEAL Standard STRADA špeciálny odpadový ventil s voľným odtokom chróm J3291AA

IDEAL Standard STRADA špeciálny odpadový ventil s voľným odtokom chróm J3291AA

IDEAL Standard STRADA špeciálny odpadový ventil s voľným odtokom chróm J3291AA IDEAL STANDARD Vývoj spoločnosti Ideal Standard sa vyznačuje vysokou kvalitou surovín, starostlivým výberom mate... Zobraziť celý popis »


Výrobca: IDEAL STANDARD
Model: J3291AA

Popis

IDEAL Standard STRADA špeciálny odpadový ventil s voľným odtokom chróm J3291AA

IDEAL STANDARD

Vývoj spoločnosti Ideal Standard sa vyznačuje vysokou kvalitou surovín, starostlivým výberom materiálov, precíznou kontrolou výroby vrátane finálneho výrobku, neustálou inováciou tvarov a funkčnosti samotných výrobkov. Dôkazom špičkovej technológie je vývoj, výroba a využitie keramických diskov v armatúrach. Jedná sa o patent spoločnosti, ktorý vychádza z výskumu pre kozmický program. Tento prevratný princíp je široko využívaný pri výrobe kartuší do pákových zmiešavacích armatúr iu ostatných svetových výrobcov.
Veľkou intuíciou firmy je skutočnosť, že výrobky sanitárnej keramiky považovala vždy za súčasť "zariadenia" domu - za skutočné kusy nábytku, ako keby sa jednalo o pohovku alebo knižnicu. Vzhľadom k tomuto základnými princípe sa víťaznou voľbou stalo zverenie projektu každého nového výrobku najväčším návrhárom a dizajnérom. Ideal Standard ponúka kompletný sortiment pre vašu kúpeľňu - vyberte si z ponuky sanitárnu keramiku, akrylátové vane a sprchové vaničky, sprchové kúty, vírivé vane či vodovodnej batérie (armatúry).
Ideal Standard využíva prestížne spolupráci s celým radom svetovo preslávených dizajnérov: Mario Bellini a Enzo Mari (Taliansko), Paolo Tilche (Taliansko), Alex Enthoven (Belgicko), Gae Aulenti (Taliansko), Fabian and Studio Müller Design of Germany (Nemecko), ID - Design Studio (Nemecko) a ďalšie. Kvalita, inovácie, dizajn sú základnými kameňmi filozofie firmy Ideal Standard.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk