JIKA

JIKA - je jednotkou na trhu v odbore sanitárnej techniky

Značka Jika sa v roku 2006 stáva súčasťou najväčšieho výrobcu sanitárnej keramiky na svete a vďaka výraznému rozšíreniu sortimentu sa Jika stáva dodávateľom kompletného kúpeľňového vybavenia. JIKA to je symbol tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

 

Umyvadlá JIKA

Vyberte si umývadlo presne pre Vašu kúpeľňu. Jika to sú umývadlá rôznych tvarov a designov, vstavané, zápustné aj umývadlá do nábytku. Asymetrické a rohové umývadlá, dvojumývadla, všetko vrátane príslušenstva. Vyberať si môžete v našom shope z mnohých farieb.Tradícia a kvalita sa u výrobcu JIKA stretávajú s najmodernejšími svetovými trendmi v odbore kúpeľňového vybavenia. 

 

Klozety JIKA

Jika Vám ponúka klozety rôznych typov aj farieb. Vyberať môžete z veľkého množstva závesných, voľne stojacich alebo kombinovaných WC. Široká ponuka aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Jika klozety s hlbokým alebo plochým splachovaním alebo s možnosťou výberu šikmého, vodorovného alebo zvislého odpadu.

 

Vane JIKA

Jika ponúka široké spektrum vaní, ktoré dajú Vašej kúpeľni moderný nádych. Akrylové alebo oceľové vane rôznych tvarov a dizajnov, ktoré dokážu vyhovieť vašim nárokom. Vane klasické, rohové či vstavané s možnosťou výberu z niekoľkých rozmerov.

 

Sprchové kúty JIKA

Sprchové kúty, sprchové dvere aj pevné steny s moderným a praktickým dizajnom do každej kúpeľne. Široká ponuka JIKA mnohých modelov dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Máte možnosť výberu typu skla, transparentné či dekorované prevedení.

 

Vodovodné batérie JIKA

Vyberte si vodovodnú batériu zo širokej ponuky JIKA. Umývadlové, drezové, vaňové, sprchové či bidetové batérie moderných geometrických tvarov splní vaše priania. Výber z batérií pákových či kohútikových, ale tiež stojankových, podomietkových a nástenných.

 

Kúpeľnový nábytok JIKA

Bohatý sortiment kúpeľňového nábytku a ďalšieho príslušenstva práve pre Vašej kúpeľne. Ponúkame skrinky rôznych farieb, rozmerov as možnosťou voľby počtu zásuviek. Vyberte si do svojej kúpeľne zaujímavo designovaná kúpelňové zrkadlá, ale aj poličky, umývadlové dosky, konzoly, držiaky na uteráky či rôzne typy osvetlenia.