Kärcher NT 30/1 Ap L Mokro-suchý vysávač (1380W/30L) 1.148-221.0
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 43,48 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 5,11 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 21,53 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 11,28 EUR
- GLS DE: 11,67 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Kärcher NT 30/1 Ap L (1.148-221.0) – Mokro-suchý vysávač 30 l, 27,3 kPa
Kärcher NT 30/1 Ap L je výkonný priemyselný mokro-suchý vysávač, ktorý s ľahkosťou odstráni prach, hlinu aj tekutiny. Vďaka kvalitnému filtru zachytí spoľahlivo prach triedy L a pojme až 30 l nečistôt. Čistota a efektivita priemyselných priestorov, dielní či stavieb je s týmto vysávačom jednoduchá a pohodlná.
Charakteristické znaky a výhody

Poloautomatické čistenie filtra Ap
Poloautomatické čistenie filtra zabezpečuje konštantne vysoký sací výkon. Tlačidlo na čistenie filtra uľahčuje manipuláciu.

Flexibilné uloženie hadice a sieťového kábla
Umožňuje bezpečné zabezpečenie hadíc rôznych dĺžok a priemerov. Sieťový kábel sa bezpečne uloží na prepravu.

Vyberateľný kryt filtra
Umožňuje bezprašné vybratie filtra. Zabraňuje nesprávnemu vloženiu plochého skladaného filtra.
Integrované uloženie príslušenstva
Príslušenstvo je bezpečne uložené proti strate a vždy po ruke.
Technické údaje
| Počet fází | 1 Ph |
| Napätie | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 – 60 Hz |
| Množstvo vzduchu | 74 l/s |
| Podtlak | 273 / 27,3 kPa |
| Objem nádrže | 30 l |
| Materiál nádrže | Plast |
| Příkon | max. 1380 W |
| Standardný priemer | DN 35 |
| Dĺžka kábla | 7,5 m |
| Hladina hluku | 70 dB(A) |
| Farba | Antracit |
| Hmotnosť bez príslušenstva | 11,8 kg |
| Hmotnosť vrátane obalu | 15,6 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 525 × 370 × 560 mm |
Obsah balenia
- Dĺžka sacieho hadice: 2,5 m
- Kolenko: Plast
- Počet sacích trubiek: 2 kusy
- Dĺžka sacích trubiek: 550 mm
- Materiál sacích trubiek: Oceľ, pochromovaná
- Počet filtračných sáčkov: 1 kus
- Materiál filtračného sáčku: Fleecový filtračný sáčok
- Šírka mokro-suchej podlahovej hubice: 300 mm
- Štrbinová hubica
- Plochý skladaný filter: Celulóza
Vybavenie
- Vypínacia automatika pri dosiahnutí max. plniaceho množstva
- Očistenie filtra: Poloautomatické čistenie filtra Ap
- Ochranná trieda: II
- Vodicí kolieska s brzdou
Oblasti použitia
- Odstraňovanie kvapalín z podláh pri haváriách alebo priemyselných úpravách
- Čistenie interiérov automobilov, autobusov a nákladných vozidiel
- Vysávanie prachu, piesku a zvyškov materiálu v dielňach, garážach a priemyselných halách
- Údržba skladových a výrobných priestorov
- Odstraňovanie znečistenia pri renováciách a stavbách
- Čistenie kuchýň, laboratórií alebo iných miest s tekutinami a drobnými nečistotami
- Použitie v školách, športových halách alebo kultúrnych zariadeniach na čistenie väčších plôch
- Rýchle čistenie po údržbe alebo servise strojov a zariadení
Kärcher NT 30/1 Ap L je ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí hľadajú výkonný, spoľahlivý a flexibilný mokro-suchý vysávač s profesionálnym vybavením a pohodlnou manipuláciou.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Dokumenty
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:















