Kärcher NT 70/2 Me Classic Edition Mokro-suchý vysávač (2300W/70L) 1.667-306.0
Cena dopravy
- GLS DE: 23,33 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 57,15 EUR
- DPD: 32,87 EUR
- GLS DE: 68,93 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- MPL: 5,02 EUR
- GLS DE: 23,33 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 7,16 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 33,83 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 13,32 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- SPS: 4,40 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 42,41 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Kärcher NT 70/2 Me Classic Edition (1.667-306.0) – Mokro-suchý vysávač 70 l, 22,5 kPa
Kärcher NT 70/2 Me Classic Edition je profesionálny mokro-suchý vysávač, ktorý spoľahlivo odstráni mokré aj suché nečistoty. Vďaka dvojici výkonných motorov a robustnej 70l nádobe z ušľachtilej ocele zvládne aj náročný priemyselný prevádzku. Je ideálny na upratovanie vozidiel, skladov, dielní i výrobných hál.
Charakteristické znaky a výhody
Robustný a komfortne pojazdný
Výborná mobilita na všetkých typoch podláh vďaka stabilnému podvozku, veľkým kolesám a kovovým vodiacim kolieskam. Držiak v sériovej výbave zabezpečuje pohodlnú prepravu.
Vynikajúci sací výkon
Dve výkonné turbíny garantujú vysoký sací výkon, čo umožňuje efektívne odstránenie aj ťažkých nečistôt a tekutín.
Komfortný servis
Koncept Easy Service umožňuje vybratie turbíny za pouhých 44 sekúnd, čo šetrí čas aj náklady na údržbu.
Vysávanie bez filtračného vrecka
Patrónový filter umožňuje trvalé vysávanie bez filtračného vrecka a zabezpečuje spoľahlivé zachytenie prachu a nečistôt.
Technické údaje
| Počet fáz | 1 Ph |
| Napätie | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 – 60 Hz |
| Množstvo vzduchu | 2 × 53 l/s |
| Podtlak | 225 / 22,5 kPa |
| Objem nádoby | 70 l |
| Materiál nádoby | Ušľachtilá oceľ |
| Príkon | max. 2300 W |
| Štandardný menovitý priemer | DN 40 |
| Dĺžka kábla | 7,5 m |
| Hladina hluku | 76 dB(A) |
| Farba | Strieborná |
| Hmotnosť bez príslušenstva | 18,5 kg |
| Hmotnosť vrátane obalu | 26 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 580 × 510 × 850 mm |
Obsah balenia
- Dĺžka sacieho hadice: 2,5 m
- Koleno: Plast
- Počet sacích trubiek: 2 kusy
- Dĺžka sacích trubiek: 550 mm
- Materiál sacích trubiek: Oceľ, pochromovaná
- Podlahová hubica na suché nečistoty: 360 mm
- Šírka mokro-suchej podlahovej hubice: 360 mm
- Štrbinová hubica
- Filtračná patróna: Papier
- Vypúšťacia hadica
- Nádoba z ušľachtilej ocele
- Držiak
Výbava
- Vypínacia automatika pri dosiahnutí max. plniaceho množstva
- Poloautomatické čistenie filtra: Easy Service
- Ochranná trieda: II
- Vodiace kolieska s brzdou
Oblasti použitia
- Vysávanie kvapalín, hrubých nečistôt a prachu na všetkých tvrdých plochách
- Čistenie interiérov automobilov, autobusov, nákladných vozidiel a servisných hál
- Údržba skladových a výrobných priestorov, dielní a priemyselných hál
- Odstraňovanie nečistôt pri renováciách, stavebných úpravách a rekonštrukciách
- Čistenie kuchýň, laboratórií, škôl a kultúrnych zariadení
- Údržba športových hál, telocviční a verejných priestorov
- Rýchle čistenie po servise strojov a výrobných zariadení
- Vysávanie piesku, pilín, prachu a jemných zvyškov materiálu z dielní a výrobných hál
- Údržba vonkajších tvrdých plôch, garáží a priemyselných podláh
Kärcher NT 70/2 Me Classic Edition je ideálnou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú výkonný, spoľahlivý a flexibilný mokro-suchý vysávač s profesionálnym vybavením a pohodlnou manipuláciou.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Príkon | 2300 W |
| Zdroj napájania | 220-240 V |
| Prevedenie | bezsáčkové |
| Vysávanie | suché+mokré |
| Typ vysávača | priemyselné |
| Objem vrecka / nádoby | 70 l |
| Dĺžka kábla | 7,5 m |
| Typ | Professional |
| Farba | strieborná |
Dokumenty
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











