Kermi Therm X2 Plan-Hygiene-V panelový radiátor 30 500 / 3000 PTV300503001L1K
Zľava 18%
vrát. DPH
Nie je skladom Na objednávkuOpýtať sa na dostupnosť
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: KERMI
Záruka: 5 rokov
Model: PTV300503001L1K
Váha: 95,60 kg
Cena dopravy
Popis
Kermi doskový radiátor Plan - V HYGIENE 30 500/3000 PTV300503001L1K
Therm X2 Plan-Hygiene-V 30
- Doskové vykurovacie teleso s hladkou čelnou plochou, vstavaným ventilom a spodným pripojením
- Vykurovacie teleso třídeskové, bez rozšírené prestupné plochy
Doskové vykurovacie teleso s hladkou čelnou plochou, s prednostne vykurovanú čelnou doskou - systém Therm X2, vstavanou ventilovou vložkou a spodným pripojením. Teleso nemá vnútornú rozšírené konvekčné plochy, aby bolo ľahko čistiteľné, zodpovedá hygienickým požiadavkám pre vybavenie nemocníc, je odolné proti bežným dezinfekčným prostriedkom. Štandardne je dodávané pravej spodnej pripojenie, na objednávku je možné dodať aj ľavé. Teleso je vyrobené z oceľového plechu hr. 1,25 mm. Na zadnej strane sú privarené upevňovacie lamely - 4 ks pre dĺžky do 1600 mm (vrátane), 6 ks pre dĺžku 1800 mm a väčšia. Ventilová vložka V3K je z výroby prednastavená podľa menovitého výkonu.
Súčasťou dodávky telesa je upevňovacia sada (závrtné konzoly + príslušenstvo).
Technické parametre:
Materiál: oceľový plech St 12.03, hr. 1,25 mm
Vstavaný ventil: ventilová vložka V3K
Hlavica ventilu: štandardné M30x1.5
Najvyšší prípustný prevádzkový pretlak: 1.0 MPa
Najvyššia prípustná prevádzková teplota: 110 ° C
Pripojovací závit: 2 x G3 / 4 '' vonkajšie
Spôsob pripojenia: spodné ľavé
Súčiniteľ odporu: ?T = 2,500 (DN 15)
Teplotný exponent n = 1,2851
Teplotný spád: 75/65/20 ° C
Hmotnosť telesa = 35,980 kg / m
Vodný objem = 8,100 l / m
Prestupný plocha = 3,510 m2 / m
Hĺbka B = 157 mm
Pripojovacie rozteč h = 50 mm
Výška: 505 mm
Dĺžka: 3005 mm
Tepelný výkon Q: 3429 W
Vodný objem: 24,3 l
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
TYP (hĺbka) 30 (157 mm)