Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Basic madlo jednoduché 30 cm L2100105
KOLO Basic madlo jednoduché 30 cm L2100105 KOLO Basic madlo jednoduché 30 cm L2100105

KOLO Basic madlo jednoduché 30 cm L2100105

KOLO Basic madlo jednoduché 30 cm L2100105 Madlo jednoduché - Priemer: 30mm - Dĺžka: 300 mm - Dodávané vr. montážnej sady do muriva Ilustračné foto. Viac o KERAMAG - KOLO - SANITEC s.r.o. SANITEC... Zobraziť celý popis »


Model: L2100105

Popis

KOLO Basic madlo jednoduché 30 cm L2100105
Madlo jednoduché
- Priemer: 30mm
- Dĺžka: 300 mm
- Dodávané vr. montážnej sady do muriva
Ilustračné foto.
Viac o KERAMAG - KOLO - SANITEC s.r.o.
SANITEC, najväčší európsky výrobca sanitárnej keramiky a vybavenie pre kúpeľne, zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky v každej krajine. V Českej a Slovenská republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré ponúka: sanitárnu keramiku, exkluzívne séria keramiky a nábytku KERAMAG, sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vane, masážne vane a sprchovacie kúty KOLO s moderným designom a vysokou kvalitou za rozumnú cenu vrátane vybavenia malých kúpeľní a priestorov pre telesne postihnutých a škôlky; inštalačné podomietkové moduly pre WC Technic s jedinečnou funkciou Smart Fresh, exkluzívne sprchové kúty KORALLE.
KOLO - Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Kúpeľňový nábytok KOLO a KERAMAG
Kúpeľňový nábytok KERAMAG a kúpeľňový nábytok KOLO ponúka originálny dizajn a výber z mnohých štýlov. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO je vyrobený z materiálov odolných vlhkosti. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO zahŕňa mnoho typov skriniek a zrkadiel s potrebným úložným priestorom. Kúpeľňový nábytok je navrhnutý podľa najnovších trendov. Vysokú kvalitu zaručuje kvalitný odskúšaný materiál, kvalitné tvrdé laky rovnako ako vysoko spoľahlivé kovanie s doživotnou zárukou. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO od nás spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy a umožňuje správnu funkciu po mnoho rokov. Novinkou je rad nábytku Domino - univerzálne zostavy, ktoré možno kombinovať s väčšinou umývadiel KOLO.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk