Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000
KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000 KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000 KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000

KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000

KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000 - materiál: akrylát - farebné prevedenie: biela - rozmery: 170 x 75 x 45 cm - objem vody: 237 l - váha: 22 kg Kompletný vrátane ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: KOLO
Model: XWP1171000

Popis

KOLO Modo pravouhlá vaňa 170 x 75 cm, odtok uprostred XWP1171000

- materiál: akrylát
- farebné prevedenie: biela
- rozmery: 170 x 75 x 45 cm
- objem vody: 237 l
- váha: 22 kg

Kompletný vrátane nôh SN7.

Výber správnej vane
Príjemná relaxačasní kúpeľ
Pohodlie môže naberať desiatky foriem. Zvoľte si tvar vane, ktorý Vám bude najviac vyhovovať a ktorý sa Vám zapáči. A potom sa sami presvedčíte, že v akrylátovej vani KOLO je kouopel tak príjemná a relaxačné.

Prečo vane KOLO
Moderné akrylátové vane KOLO dávajú nové možnosti pre navrhovanie kúpeľní. Premyslené štýlové línie, príťažlivé tvary, pekné detaily a použitie najkvalitnejšieho sanitárneho akrylátu Lucite - to všetko v˘borné prispieva k vytvoreniu štýlového kúpeľňového priestoru. Akrylát Lucite má vynikajúce vlastnosti.
Tiež oceľové vane - novinka v sortimente KOLO - sú výrobky s nadštandardnou životnosťou a odolnosťou proti poškodeniu.

Prednosti sanitárneho akrylátu Lucite
- Udržuje stálu teplotu kúpeľa, vlastný akrylátový povrch vane nechladí, je príjemný a teplý na dotyk
- Je pevný a má dlhú životnosť, neuveriteľne ľahko odolová každodennému používaniu a v prípade poškodenia je opraviteľný
- Vďaka veľmi hladkému povrchu sa veľmi ľahko udržuje čistý, zabraňuje usadzovaniu hrdze, nečistôt, rastu baktérií a plesní
- Tlmí hluk, pri napúšťaní vody nie je počuť obťažujúci hlasný zvuk

Pohodlná kúpeľ
Je dôležité venovať pozornosť tomu, aby vane bola naozaj pohodlná. Užívateľský komfort dodatočne zvyšujú estetické podhlavníky a výnimočne funkčné madlá, uľahčujú vstupovanie a vystupovanie z vane alebo z, enu pohybu pri kúpeli. Pamätajte na uoevnění madiel ešte pred inštaláciou vane - neskôr to už nebude možné.

Údržba akrylátu
Dizajnéri kúpeľní na celom svete používajú akrylát pre jeho krásu a varialibita pri výrobe. Možno ho veľmi ľahko tvarovať, umožňuje vyrábať vane príťažlivých a praktických tvarov, plne ergonomické.
Pre čistenie povrchu akrylátových vaní a vaničiek je vhodné používať vždy mäkkú handričku alebo špongiu. Vhodné pre čistenie sú bežné tekuté čistiace prostriedky, ktoré nie sú na báze alkoholu a amoniaku.
Neodporúča sa používať abrazívnych materiálov (drôtenky, kefy a pod.) A tiež práškových čistiacich prostriedkov.
Na čistenie sa nesmie používať formaldehyd, acetón a čpavok alebo výrobky, ktoré ich obsahujú, pretože môžu vážne poškodiť vaňu.

Tipy pre čistenie
Na odstránenie vodného kameňa z povrchu vane alebo sprchovacej vaničky použite citrónovú šťavu alebo ocot (pokiaľ možno horúci) a jemne utierajte mäkkou handričkou.
ažko odstrániteľné usadeniny alebo škvrny možno podľa typu znečistenia odstrániť pomocou čistiacich tekutín alebo zubnej pasty jemným otieraním mäkkou handričkou.

Oprava akrylátových výrobkov
Väčší mechanické poškodenie (odštiepky, praskliny alebo vyštrbenie akrylátu) je možné opraviť pomocou súpravy na opravu akrylátových vaní a srchových vaničiek KOLO (č. Výrobku A51920684). Zodpovedajúce opravná sada zaručuje, že miesto opravy bute takmer nepoznateľné, ale aj napriek tomu existuje možnosť vznuke neveľkých farebných rozdielov z dôvodu změnve výrobnom procese opravné sady ale tiež starobou opravovaného akrylátu.
Opravná sada aj akrylát, s ktorým sa viaže, sú mierne odlišné materiály, preto nemusia mať rovnakú farebnú trvanlivosť v priebehu používania.
Oprava takýchto poškodení je nutná prostredníctvom odborného inštalatéra alebo autorizovaných servisných centier SANITEC (ASC), ktorých adresy získate na www.sanitec.cz alebo priamo v kancelárii Sanitec sro

Viac o KERAMAG - KOLO - SANITEC s.r.o.
SANITEC, najväčší európsky výrobca sanitárnej keramiky a vybavenia pre kúpeľne, zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky v každej krajine. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré ponúka: sanitárnu keramiku, exkluzívne série keramiky a nábytku KERAMAG; sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vane, masážne vane a sprchové kúty KOLO s moderným dizajnom a vysokou kvalitou za rozumnú cenu vrátane vybavenia malých kúpeľní a priestor pre telesne postihnutých a škôlky; inštalačné podomietkové moduly pre WC Technic s jedinečnou funkciou Smart Fresh, exkluzívne sprchové kúty KORALLE.

KOLO - Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk