Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L4310090
KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L4310090 KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L4310090 KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L4310090

KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L4310090

KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L43100900 - Farba: biela - Povrchová úprava: KOLO Reflex - S hlbokým splachovaním, 6 l - Skryté upevnenie - Váha... Zobraziť celý popis »


Model: L43100900

Popis

KOLO Ovum by Antonio Citterio klozet závesný, s hlbokým splachovaním, 6 l, Reflex L43100900

- Farba: biela
- Povrchová úprava: KOLO Reflex
- S hlbokým splachovaním, 6 l
- Skryté upevnenie
- Váha: 28 kg

Kompletný s:
- Montážna sada 99054
- Predĺžená odpadová rúrka 96024

Možnosť inštalácie na inšt. Modul KOLO Technic GT, KOLO Slim a KOLO Unit 1

Čo je povrchová úprava Reflex
Štandardný povrch keramiky alebo skla je hladký iba na pohľad. V skutočnosti jeho štruktúra obsahuje množstvo mikropórov, v ktorých sa rýchlo usadzujú nečistoty, baktérie a vodný kameň. Moderná ochranná vrstva Reflex činí povrch kúpeľňovej keramiky rovnako ako sklo sprchovacích kútov dokonale hladkým. Zabraňuje tým usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, ktoré odtekajú spolu s kvapkami vody preč. To čo zostane je možné ľahko a rýchlo odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami. Sanitárna keramika a sprchové kúty značky KOLO tak zostávajú dlhšie čisté a Vaša kúpeľňa vyzerá stále ako nová.

Ovum by Antonio Citterio = krása z prírody
Aby sa Vám kúpeľňa stala útočiskom, v ktorom môžete odpočívať a cítiť sa slobodne, siahli sme k samým prameňom dizajnu. V každom z prvkov tejto subtílne a zmyselné kolekcie sa odráža tvary, aké poznáte z prírody.
Nadštandardné hĺbka umývadiel poskytuje viac komfortu a priestoru, ktorého sa zvlášť v kúpeľni často nedostáva.
Skryté upevnenie klozetov a bidetov dotvára estetický vzhľad kompaktných telies.
Zakaždým, keď vstúpite do kúpeľne, máte pocit, že všetko tu vytvoril niekto, kto myslel na Vás. Je to pravda! Obe rady EGO a Ovum by Antonio Citterio, prirodzene ladí s nábytkom, ktorý v spojení s keramikou tvorí obraz funkčnej a štýlovej kúpeľne.
Vedľa dizajnu a materiálu odolného voči vlhku sme náš nábytok obohatili o možnosť otvárať dvere vpravo alebo vľavo, praktické držiaky na uteráky potom diskrétne pripomenú, že sme mysleli doslova na všetko.

KOLO Ego by Antonio Citterio = elegancia a štýl
Elegantný a moderný dizajn. Subtílny a prosté misy umývadiel Ego Vám poskytujú voľnosť a komfort, aký potrebujete každý deň, plochá dna potom ešte zvyšujú ich funkčnosť.
Variabilita je neprehliadnuteľná - výber umývadiel je doplnený možnosťou voľby závesného alebo stojaceho WC a bidetu.

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, rovnako ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré má za sebou už viac ako 18 rokov úspešné pôsobenie na oboch trhoch .Prodané výrobky tvorí podiel na trhu sanity bezmála 25% v ČR a takmer 35% v SR.
Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto dávame dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenášame do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.

K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
• KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
• KERAMG DESIGN - prémiovej rady výrobkov značky KERAMAG, ktoré sa vyznačujú trendovým dizajnom, výnimočnými technológiami a použitím jedinečných materiálov.
• KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnových trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach výrobkov a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 rokov na komplet, na sanitárnu keramiku, vaničky a vane je poskytovaná 7- ročná záruka, na sprchové kúty, vaňové panely, radarové splachovače a nábytok je záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka plných 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšovaním vlastného predaja a ďalej tiež akvizíciami. V súčasnej dobe má cca. 7.000 zamestnancov, 27 výrobných závodov a obchodné zastúpenie po celom svete. Hlavné sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách vo Fínsku a v Ratingene v Nemecku. Od 4. februára 2005 do dnešného dňa je vlastníkom všetkých akcií a novým majiteľom skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 sa akcie spoločnosti obchodujú na burze.

Ďalšie informácie môžete získať na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk