Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo 80x50 cm L41180
KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo 80x50 cm L41180 KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo 80x50 cm L41180

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo 80x50 cm L41180

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo 80x50 cm L41180 Umývadlo s otvorom pre batériu 80 x 50 cm - Kombinovateľné so spodnými skrinkami 89223, 89231 - Montáž na skrutky - Ilustračné foto V 3. roč... Zobraziť celý popis »


Model: L41180

Popis

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo 80x50 cm L41180
Umývadlo s otvorom pre batériu
80 x 50 cm
- Kombinovateľné so spodnými skrinkami 89223, 89231
- Montáž na skrutky
- Ilustračné foto
V 3. ročníka súťaže České stavebné akadémie "Stavebný výrobok - technológia
roku 2010 "bolo značke KOLO udelené bronzové ocenenie: Séria sanitárnej keramiky
KOLO Ovum by Antonio Citterio bola ocenená za moderný dizajn - elegantné harmonické
formy inšpirované prírodou.
Viac o KERAMAG - KOLO - SANITEC s.r.o.
SANITEC, najväčší európsky výrobca sanitárnej keramiky a vybavenie pre kúpeľne, zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky v každej krajine. V Českej a slovenský republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré ponúka: sanitárnu keramiku, exkluzívne séria keramiky a nábytku KERAMAG, sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vane, masážne vane a sprchovacie kúty KOLO s moderným designom a vysokou kvalitou za rozumnú cenu vrátane vybavenia malých kúpeľní a priestorov pre telesne postihnutých a škôlky; inštalačné podomietkové moduly pre WC Technic s jedinečnou funkciou Smart Fresh, exkluzívne sprchové kúty KORALLE.
KOLO - Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Kúpeľňový nábytok KOLO a KERAMAG
Kúpeľňový nábytok KERAMAG a kúpeľňový nábytok KOLO ponúka originálny dizajn a výber z mnohých štýlov. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO je vyrobený z materiálov odolných vlhkosti. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO zahŕňa mnoho typov skriniek a zrkadiel s potrebným úložným priestorom. Kúpeľňový nábytok je navrhnutý podľa najnovších trendov. Vysokú kvalitu zaručuje kvalitný odskúšaný materiál, kvalitné tvrdé laky rovnako ako vysoko spoľahlivé kovanie s doživotnou zárukou. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO od nás spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy a umožňuje správnu funkciu po mnoho rokov. Novinkou je rad nábytku Domino - univerzálne zostavy, ktoré možno kombinovať s väčšinou umývadiel KOLO.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk