Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, Reflex L41660900
KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, Reflex L41660900 KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, Reflex L41660900 KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, Reflex L41660900

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, Reflex L41660900

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, s prepadom, Reflex L41660900 - Farba: biela - Povrchová úprava: KOLO Reflex - Bez otvoru pre batériu - S prepadom - Rozme... Zobraziť celý popis »


Model: L41660900

Popis

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo na dosku, bez otvoru pre batériu, s prepadom, Reflex L41660900

- Farba: biela
- Povrchová úprava: KOLO Reflex
- Bez otvoru pre batériu
- S prepadom
- Rozmery: 60 x 40 cm
- Váha: 15 kg

Kombinovateľné so spodnými skrinkami alebo s umývadlovými doskami Ego / Ovum. Vrátane montážnej sady.

Čo je povrchová úprava Reflex
Štandardný povrch keramiky alebo skla je hladký iba na pohľad. V skutočnosti jeho štruktúra obsahuje množstvo mikropórov, v ktorých sa rýchlo usadzujú nečistoty, baktérie a vodný kameň. Moderná ochranná vrstva Reflex činí povrch kúpeľňovej keramiky rovnako ako sklo sprchovacích kútov dokonale hladkým. Zabraňuje tým usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, ktoré odtekajú spolu s kvapkami vody preč. To čo zostane je možné ľahko a rýchlo odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami. Sanitárna keramika a sprchové kúty značky KOLO tak zostávajú dlhšie čisté a Vaša kúpeľňa vyzerá stále ako nová.

Ovum by Antonio Citterio = krása z prírody
Aby sa Vám kúpeľňa stala útočiskom, v ktorom môžete odpočívať a cítiť sa slobodne, siahli sme k samým prameňom dizajnu. V každom z prvkov tejto subtílne a zmyselné kolekcie sa odráža tvary, aké poznáte z prírody.
Nadštandardné hĺbka umývadiel poskytuje viac komfortu a priestoru, ktorého sa zvlášť v kúpeľni často nedostáva.
Skryté upevnenie klozetov a bidetov dotvára estetický vzhľad kompaktných telies.
Zakaždým, keď vstúpite do kúpeľne, máte pocit, že všetko tu vytvoril niekto, kto myslel na Vás. Je to pravda! Obe rady EGO a Ovum by Antonio Citterio, prirodzene ladí s nábytkom, ktorý v spojení s keramikou tvorí obraz funkčnej a štýlovej kúpeľne.
Vedľa dizajnu a materiálu odolného voči vlhku sme náš nábytok obohatili o možnosť otvárať dvere vpravo alebo vľavo, praktické držiaky na uteráky potom diskrétne pripomenú, že sme mysleli doslova na všetko.

KOLO Ego by Antonio Citterio = elegancia a štýl
Elegantný a moderný dizajn. Subtílny a prosté misy umývadiel Ego Vám poskytujú voľnosť a komfort, aký potrebujete každý deň, plochá dna potom ešte zvyšujú ich funkčnosť.
Variabilita je neprehliadnuteľná - výber umývadiel je doplnený možnosťou voľby závesného alebo stojaceho WC a bidetu.

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, rovnako ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré má za sebou už viac ako 18 rokov úspešné pôsobenie na oboch trhoch .Prodané výrobky tvorí podiel na trhu sanity bezmála 25% v ČR a takmer 35% v SR.
Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto dávame dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenášame do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.

K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
• KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
• KERAMG DESIGN - prémiovej rady výrobkov značky KERAMAG, ktoré sa vyznačujú trendovým dizajnom, výnimočnými technológiami a použitím jedinečných materiálov.
• KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnových trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach výrobkov a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 rokov na komplet, na sanitárnu keramiku, vaničky a vane je poskytovaná 7- ročná záruka, na sprchové kúty, vaňové panely, radarové splachovače a nábytok je záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka plných 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšovaním vlastného predaja a ďalej tiež akvizíciami. V súčasnej dobe má cca. 7.000 zamestnancov, 27 výrobných závodov a obchodné zastúpenie po celom svete. Hlavné sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách vo Fínsku a v Ratingene v Nemecku. Od 4. februára 2005 do dnešného dňa je vlastníkom všetkých akcií a novým majiteľom skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 sa akcie spoločnosti obchodujú na burze.

Ďalšie informácie môžete získať na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk