Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900
KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900 KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900 KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900 Rozmer: 80 x 50 cm Prevedenie: biela - Kombinovateľné so spodnými skrinkami 89223, 89231 - Montáž na skrutk... Zobraziť celý popis »


Model: L41180900

Popis

KOLO Ovum by Antonio Citterio umývadlo s otvorom pre batériu 80x50 cm Reflex L41180900

Rozmer: 80 x 50 cm
Prevedenie: biela
- Kombinovateľné so spodnými skrinkami 89223, 89231
- Montáž na skrutky

Reflex-Štandardné sklenené alebo keramické povrchy sú hladké iba na prvý pohľad. V skutočnosti je ich štruktúra porézny. A tam sa môže usadzovať špina, baktérie a vodný kameň. Náter Reflex KOLO je veľmi hladký. Kvapky vody sa na nátere Reflex KOLO ľahko zhlukujú do väčších, ktoré potom stekajú aj so špinou dole. Vďaka tomu keramické a sklenené povrchy v sprchových kútoch zostávajú čisté a kúpeľňa vyzerá stále ako nová.
Starostlivosť o sanitárnu keramiku s náterom Reflex KOLO je veľmi jednoduchá - stačí použiť mäkkú handričku alebo špongiu. Dokonca aj slabú vrstvu vodného kameňa alebo mastnoty možno odstrániť ľahko bez použitia čistiacich prostriedkov.

V 3. ročníka súťaže České stavebné akadémie "Stavebný výrobok - technológia roku 2010" bolo značke KOLO udelené bronzové ocenenia: Séria sanitárnej keramiky KOLO Ovum by Antonio Citterio bola ocenená za moderný dizajn - elegantné harmonické formy inšpirované prírodou.

Viac o KERAMAG - KOLO - SANITEC s.r.o.
SANITEC, najväčší európsky výrobca sanitárnej keramiky a vybavenia pre kúpeľne, zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky v každej krajine. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré ponúka: sanitárnu keramiku, exkluzívne série keramiky a nábytku KERAMAG; sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok, vane, masážne vane a sprchové kúty KOLO s moderným dizajnom a vysokou kvalitou za rozumnú cenu vrátane vybavenia malých kúpeľní a priestor pre telesne postihnutých a škôlky; inštalačné podomietkové moduly pre WC Technic s jedinečnou funkciou Smart Fresh, exkluzívne sprchové kúty KORALLE.

KOLO - Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.

Kúpeľňový nábytok KOLO a KERAMAG
Kúpeľňový nábytok KERAMAG a kúpeľňový nábytok KOLO ponúka originálny dizajn a výber z mnohých štýlov. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO je vyrobený z materiálov odolných vlhkosti. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO zahŕňa mnoho typov skriniek a zrkadiel s potrebným úložným priestorom. Kúpeľňový nábytok je navrhnutý podľa najnovších trendov. Vysokú kvalitu zaručuje kvalitné odskúšaný materiál, kvalitné tvrdé laky rovnako ako vysoko spoľahlivé kovanie s doživotnou zárukou. Kúpeľňový nábytok KERAMAG a KOLO od nás spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy a umožňuje správnu funkciu po mnoho rokov. Novinkou je rad nábytku Domino - univerzálne zostavy, ktoré možno kombinovať s väčšinou umývadiel KOLO.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk