Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, Reflex, L21850900
KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, Reflex, L21850900 KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, Reflex, L21850900 KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, Reflex, L21850900

KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, Reflex, L21850900

KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, bez otvoru pre batériu, s prepadom vpredu, Reflex L21850900 - Bez otvoru pre batériu - S prepadom vpredu - Glazovaný iba vnútorný priestor - Zab... Zobraziť celý popis »


Model: L21850900

Popis

KOLO Style umývadlo vstavané 50 cm, montáž zdola, bez otvoru pre batériu, s prepadom vpredu, Reflex L21850900

- Bez otvoru pre batériu
- S prepadom vpredu
- Glazovaný iba vnútorný priestor
- Zabrúsené pre montáž zdola
- Rozmer: 50 x 38 cm
- Farebné prevedenie: biela
- Povrchová úprava: Reflex
- Váha: 24 kg

Vrátane montážnej šablóny a montážnej sady

Čo je povrchová úprava Reflex
Štandardný povrch keramiky alebo skla je hladký iba na pohľad. V skutočnosti jeho štruktúra obsahuje množstvo mikropórov, v ktorých sa rýchlo usadzujú nečistoty, baktérie a vodný kameň. Moderná ochranná vrstva Reflex činí povrch kúpeľňovej keramiky rovnako ako sklo sprchovacích kútov dokonale hladkým. Zabraňuje tým usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, ktoré odtekajú spolu s kvapkami vody preč. To čo zostane je možné ľahko a rýchlo odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami. Sanitárna keramika a sprchové kúty značky KOLO tak zostávajú dlhšie čisté a Vaša kúpeľňa vyzerá stále ako nová.

Style = kúpeľňa s vlastnou tvárou
Séria KOLO Style prináša moderné a praktické riešenie do Vašej kúpeľne. Pravouhlé, mierne zaoblené tvary keramiky zodpovedajú prevládajúcim trendom súčasného dizajnu.
Rozmery keramiky pritom umožňujú dosiahnuť komfortných podmienok aj v menších priestoroch.
WC a bidety v závesnom prevedení majú dĺžku len 51 cm. Dĺžka kombinačného klozetu je 64 cm, výška väčšia o 2 cm zvyšuje komfort užívania. Okrem závesného WC s technológiou Rimfree - bez splachovacieho kruhu - mabízí séria Style aj kombinované WC Rimfree.
Séria Style mabízí tiež WC sedadlo s automatickým pozvoľným sklápaním.
Séria Stylelze optimálne kombinovať s univerzálnou nábytkovú radom Domino. Podľa typu umývadla su môžete vybrať vhodnú spodnú skrinku, ďalší úložný priestor získate vďaka nízkym alebo vysokým postranným skrinkám.

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, rovnako ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré má za sebou už viac ako 18 rokov úspešné pôsobenie na oboch trhoch .Prodané výrobky tvorí podiel na trhu sanity bezmála 25% v ČR a takmer 35% v SR.
Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto dávame dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenášame do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.

K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
• KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
• KERAMG DESIGN - prémiovej rady výrobkov značky KERAMAG, ktoré sa vyznačujú trendovým dizajnom, výnimočnými technológiami a použitím jedinečných materiálov.
• KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnových trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach výrobkov a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 rokov na komplet, na sanitárnu keramiku, vaničky a vane je poskytovaná 7- ročná záruka, na sprchové kúty, vaňové panely, radarové splachovače a nábytok je záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka plných 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšovaním vlastného predaja a ďalej tiež akvizíciami. V súčasnej dobe má cca. 7.000 zamestnancov, 27 výrobných závodov a obchodné zastúpenie po celom svete. Hlavné sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách vo Fínsku a v Ratingene v Nemecku. Od 4. februára 2005 do dnešného dňa je vlastníkom všetkých akcií a novým majiteľom skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 sa akcie spoločnosti obchodujú na burze.

Ďalšie informácie môžete získať na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk