Metabo Basic 160-6 W OF Kompresszor (8bar/6l) 601501000
Metabo zaručuje tú najlepšiu kvalitu: trvanlivosť, odolnosť, jednoduchú obsluhu a bezpečnosť. A tiež v otázke servisu presvedčí bohatou ponukou služieb.
Na tento produkt je poskytovaná záruka 3 roky.
Pre získanie záruky je nutné produkt >>> zaregistrovať <<<.
Cena dopravy
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 15,92 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 15,92 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 34,90 EUR
- DPD: 21,21 EUR
- GLS DE: 30,75 EUR
- GLS DE: 15,92 EUR
- GLS DE: 15,92 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 5,11 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 15,92 EUR
- GLS: 15,38 EUR
- GLS DE: 15,92 EUR
- GLS: 9,23 EUR
- GLS DE: 9,54 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 04.05. - 05.05.
- GLS DE: 15,92 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Popis
Metabo Basic 160-6 W OF 601501000 – Bezolejový kompresor (8 bar / 6 l)
- Kompaktný a praktický: 6-litrový kompresor ideálny na univerzálne použitie v dielni aj domácnosti
- Výkonný motor: spoľahlivý výkon pre vyfukovanie, hustenie, sponkovanie či prácu s pneumatickým náradím
- Bezolejová technológia: minimálna údržba, jednoduchý transport a čistá prevádzka
- Prehľadné manometre: jednoduchá kontrola pracovného tlaku aj tlaku v nádobe
- Nastaviteľný tlak: redukčný ventil s manometrom pre presné prispôsobenie aplikácii
- Jednoduchá manipulácia: sklápacia rukoväť a kompaktné rozmery šetria miesto
- Bezpečná prevádzka: ochrana proti preťaženiu chráni motor pred prehriatím
- Stabilita: pogumované nožičky znižujú vibrácie a zvyšujú stabilitu
- Jednoduchá údržba: výpust kondenzátu pomocou guľového ventilu s krídlovou rukoväťou
- Dlhá životnosť: tlaková nádoba s 10-ročnou zárukou proti prehrdzaveniu
Obsah balenia
- kompresor Metabo Basic 160-6 W OF
- univerzálna rýchlospojka
Technické parametre
| Nasávací výkon | 160 l/min |
| Plniaci výkon | 65 l/min |
| Efektívne dodávané množstvo (80 % tlaku) | 55 l/min |
| Maximálny tlak | 8 bar |
| Príkon | 0,9 kW |
| Max. otáčky | 3500 /min |
| Objem nádoby | 6 l |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 94 dB(A) |
| Rozmery | 340 × 300 × 290 mm |
| Hmotnosť | 8,4 kg |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
Metabo Basic 160-6 W OF (601501000) je spoľahlivý bezolejový kompresor, ktorý ponúka ideálne riešenie pre bežné práce so stlačeným vzduchom. Vďaka maximálnemu tlaku 8 bar a dostatočnému výkonu je vhodný na hustenie pneumatík, vyfukovanie nečistôt aj prácu s menším pneumatickým náradím.
Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a praktická sklápacia rukoväť zabezpečujú jednoduchú manipuláciu aj skladovanie. Bezolejová konštrukcia navyše znamená nižšie servisné náklady a bezproblémovú prevádzku bez nutnosti pravidelnej údržby.
Ak hľadáte kompaktný a univerzálny kompresor do dielne, garáže alebo domácnosti, Metabo Basic 160-6 W OF je výbornou voľbou s optimálnym pomerom výkonu a mobility.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Príkon | 900 W |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 3500 |
| Sací výkon | 160 l/min |
| plniaci výkon | 65 l/min |
| Max. prevádzkový tlak | 8 bar |
| Objem nádoby | 6 l |
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:











