Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
LAGUNA madlo univerzálne čierne MADUNI5
LAGUNA madlo univerzálne čierne MADUNI5 LAGUNA madlo univerzálne čierne MADUNI5

LAGUNA madlo univerzálne čierne MADUNI5

LAGUNA madlo univerzálne čierne MADUNI5 Madlo k akrylátovým vaniam Laguna.Instalace je možná iba pred umiestnením vane. Vaňové podhlavníky a madlá sú vyrobené z integrálnou polyuretánovej peny ... Zobraziť celý popis »


Model: MADUNI5

Popis

LAGUNA madlo univerzálne čierne MADUNI5

Madlo k akrylátovým vaniam Laguna.Instalace je možná iba pred umiestnením vane.

Vaňové podhlavníky a madlá sú vyrobené z integrálnou polyuretánovej peny technológiou nástreku IMC. Ide o zdravotne nezávadný materiál, ktorý nevykazuje žiadne nepriaznivé pôsobenie na pokožku ani nevyvoláva alergické reakcie. Je určený na sanitárnemu použitie nie však pre styk s potravinami. Za predpokladu správneho použitia výrobku je ich údržba nenáročná.
Povrch podhlavníkov a madiel udržiavame v čistote pomocou bežných saponátových prípravkov ako sú Jar, Pur atď Na čistenie nepoužívajte alifatické a aromatické uhľovodíky v podobe perchlorát, acetónu, toluénu, apod, ani iné syntetické rozpúšťadlá - zabránite tým strate farebného odtieňa, pevnosti a súdržnosti materiálu. Nedotýkajte sa podhlavníkov a madiel silne znečistenými rukami, napríklad po údržbárskych prácach a zabráňte ich styku s inými znečistenými predmetmi. Pri zachovaní týchto pravidiel a odporúčaní vykazuje výrobok vysokú životnosť.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk