Metabo G 400 Priama brúska (380W/6mm) 601052000
Metabo zaručuje tú najlepšiu kvalitu: trvanlivosť, odolnosť, jednoduchú obsluhu a bezpečnosť. A tiež v otázke servisu presvedčí bohatou ponukou služieb.
Na tento produkt je poskytovaná záruka 3 roky.
Pre získanie záruky je nutné produkt >>> zaregistrovať <<<.
Cena dopravy
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- DHL DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 7,13 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 30,65 EUR
- DPD: 16,97 EUR
- GLS DE: 26,51 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- Zásielkovňa: 4,00 EUR
- GLS DE: 11,66 EUR
- GLS PL: 4,09 EUR
- DPD PL: 4,09 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS: 12,30 EUR
- GLS DE: 12,72 EUR
- GLS: 8,20 EUR
- GLS DE: 8,49 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- Zásielkovňa: 3,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- GLS DE: 13,78 EUR
- GLS DE: 24,39 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Metabo G 400 601052000 – priama brúska 380 W / 6 mm
- Robustná priama brúska vhodná na odstraňovanie otrepov, frézovanie, brúsenie aj rezanie.
- Predĺžený krk stroja umožňuje pohodlnú prácu aj na ťažko prístupných miestach.
- Vhodná aj na stacionárne použitie vďaka upínaciemu hrdlu s priemerom 43 mm.
- Odnímateľný gumový ochranný kryt zabezpečuje vyšší komfort a bezpečnosť pri práci.
- Štíhly ergonomický dizajn pre presné vedenie a optimálnu manipuláciu.
- Vysoké otáčky až 30 000 ot./min pre efektívne opracovanie materiálu.
Obsah balenia
- Klieština 6 mm
- Gumový ochranný kryt
- 2 otvorené kľúče
Technické údaje
| Menovitý príkon | 380 W |
| Odovzdaný výkon | 250 W |
| Otáčky naprázdno | 30 000 /min |
| Otáčky pri zaťažení | 12 400 /min |
| Priemer upínacieho hrdla | 43 mm |
| Upínací otvor klieštiny | 6 mm |
| Hmotnosť bez kábla | 1,5 kg |
| Dĺžka kábla | 2,55 m |
Metabo G 400 601052000 je výkonná a spoľahlivá priama brúska, ktorá je ideálna na odstraňovanie otrepov, frézovanie, brúsenie aj rezanie v kovoch aj iných materiáloch. Vďaka výkonu 380 W a vysokým otáčkam až 30 000 ot./min poskytuje presné a efektívne opracovanie aj pri náročnejších úlohách. Kompaktná konštrukcia a nízka hmotnosť zabezpečujú jednoduchú manipuláciu a komfort pri dlhodobom používaní.
Veľkou výhodou je predĺžený krk, ktorý umožňuje pohodlnú prácu aj v úzkych a ťažko prístupných miestach. Štíhle telo brúsky podporuje presné vedenie nástroja a lepšiu kontrolu pri detailnej práci. Pre zvýšenie bezpečnosti a komfortu je brúska vybavená odnímateľným gumovým ochranným krytom, ktorý chráni používateľa pri manipulácii.
Priama brúska Metabo G 400 je navrhnutá aj na stacionárne použitie vďaka štandardizovanému upínaciemu hrdlu 43 mm. Tento kompaktný profesionálny nástroj ocení každý, kto hľadá výkonnú a presnú brúsku do dielne aj na profesionálne použitie.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Príkon | 380 W |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 30000 |
| Max. priemer kotúča | 43 mm |
| Držiak nástrojov | 6 mm |
Podobné produkty
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:















