Black & Decker BDCDC18B Aku vŕtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah)
Black & Decker BDCDC18B Aku vŕtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah) Black & Decker BDCDC18B Aku vŕtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah) Black & Decker BDCDC18B Aku vŕtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah)
Zľava 50%
Aku vŕtačka 18V 2x1, 5Ah Black&Decker BDCDC18B vhodná pre vŕtanie do dreva, kovu, plastu a pre všetky typy skrutkovania. • Protišmyková mäkká ru... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 1  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: BLACK & DECKER
Záruka: 2 roky
Model: BDCDC18B-QW
Váha: 1,96 kg
Popis
Aku vŕtačka 18V 2x1, 5Ah Black&Decker BDCDC18B vhodná pre vŕtanie do dreva, kovu, plastu a pre všetky typy skrutkovania.
• Protišmyková mäkká rukoväť pre väčší komfort a bezpečnosť
• Optimálny stroj na vŕtanie do dreva, kovu, plastu a na všetky typy skrutkovania
• Kompaktný a ľahký, pre väčšie pohodlie a kontrolu pri používaní
Rozsah dodávky
• 2x akumulátor 18V 1,5Ah
• Nabíjačka (8h)
Technické parametre
• Kapacita akumulátora: 1,5 Ah
• Napätie akumulátora: 18 V
• Otáčky na prázdno: 0 - 650 /min
• Počet akumulátorov: 2
• Typ akumulátora: Li-Ion
• Krútiaci moment: 28 Nm
• Krútiaci moment (tvrdý materiál): 28 Nm
• Max. priemer vŕtania - drevo: 25 mm
• Max. priemer vŕtania do ocele: 10 mm
• Rozsah skľučovadla: 10 mm
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V
Kapacita akumulátora 1,5 Ah
Počet akumulátorov 2
Aku 2x Aku 1,5 Ah / karton
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 10,3/30
Otáčky 1. chod (ot/min) 650
Frekvencia príklepu (min-1) Bez
Max. priemer vŕtania, dreva 25 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 10 mm
Držiak nástrojov 1 - 10 mm