Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor
Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor Black & Decker BDCHD18K1B2 Aku príklepová vŕtačka (40Nm/18V/2x2,0Ah), kufor
Zľava 16%
vrát. DPH
SKLADOM 1  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: BLACK & DECKER
Záruka: 2 roky
Model: BDCHD18K1B2-QW
Váha: 2,86 kg
Popis
Vysoký výkon
Výborná manipulácia
Vŕtačka BLACK+DECKER BDCHD18K1B2-QW disponuje tým najpohodlnejším upínaním nástroja. Je totiž vybavená rýchloupínacím skľučovadlom, ktoré má mnoho využití. Dá sa roztiahnuť do pomerne veľkého priemeru. Do vŕtačky nasuniete najväčší vrták s priemerom až 10 milimetrov. Pohodlnú manipuláciu najmä pri skrutkovaní podčiarkuje prídavný držiak, ktorý v prípade potreby ľahko odstránite. Plynule nastaviteľné otáčky zase vytvoria dokonalé skrutkovanie skrutky alebo vrtáka a zaručia sa tak o to, že spoj bude držať dokonale a nestrhne sa. Napájanie prebieha klasicky, cez 230 V zástrčku a prácu veľmi uľahčujú dva akumulátory s kapacitou 2000 mAh. S vŕtačkou BLACK+DECKER BDCHD18K1P2-QW prevŕtate drevo aj oceľ, kvalitne vyrobíte pevné spoje, ktoré vám vydržia niekoľko nasledujúcich rokov. S týmto výrobkom, ktorý dosiahne výkon až 1400 otáčok za minútu, zvládnete všetko potrebné a zacelíte tak dieru nevyhnutnej výbavy každého správneho domáceho majstra.
Aku vrtačka Black-Decker BDCHD18K1B2
Bohaté príslušenstvo
Súčasťou dodávky
  • 2x akumulátor 18 V 2,0 Ah, nabíjačka 1 A (2 h), kufor
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V
Kapacita akumulátora 2 Ah
Počet akumulátorov 2
Aku 2x Aku 2,0 Ah kufor
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 17,5/40
Otáčky 1. chod (ot/min) 650
Otáčky 2. chod (ot/min) 1400
Frekvencia príklepu (min-1) 21.000
Max. priemer vŕtania, dreva 25 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 10 mm
Max. priemer vŕtania, murivo 10 mm
Držiak nástrojov 1 - 10 mm