BOSCH EasyDrill 1200 Akumulátorový dvourychlostní vrtací šroubovák (2x 1,5 Ah) 06039D3007
Zľava 31%
Akumulátorová vŕtačka, ktorá sa dostane priamo do cieľa Rozsah dodávky: • Sada vrtákov a skrutkovacích bitov • Kufor • 2 × akumulátor PBA 12V 1.5Ah O-A • Nabíjačka GAL 1210 CV Technické... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: BOSCH DIY
Záruka: 3 roky
Model: 06039D3007
Váha: 0,94 kg
Počet akumulátorov
Popis
Akumulátorová vŕtačka, ktorá sa dostane priamo do cieľa
Rozsah dodávky:
• Sada vrtákov a skrutkovacích bitov
• Kufor
• 2 × akumulátor PBA 12V 1.5Ah O-A
• Nabíjačka GAL 1210 CV
Technické údaje:
• Napätie akumulátora: 12,0 V
• Kapacita akumulátora: 1,5 Ah
• Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. Stupeň): 0 - 400 / 1.500 ot / min
• Max. krútiaci moment: 30,0 Nm
• Max. krútiaci moment mäkký / tvrdý skrutkový spoj: 14/30 Nm
• Stupne krútiacich momentov: 20 + 1
• Skľučovadlá: 10mm rýchloupínacie skľučovadlo
• Hmotnosť s akumulátorom: 0,94 kg
• O skrutiek do: 6 mm
• Priemer. vŕtanie do ocele: 8 mm
• Priemer. vŕtanie do dreva: 20 mm
• Kompaktný a ľahký dizajn pre nekompromisné výkonnosť
• Predvolené nastavenie zaisťuje optimálny výkon a rýchlosť pre každé použitie
• Zabudované pracovné svetlo LED zaručuje dokonalé nasvietenie obrobku
• Ideálny na menšie vŕtanie do dreva a kovu i na skrutkovanie
• Jednoobjímkové skľučovadlo umožňuje jednoduchú a pohodlnú výmenu príslušenstva
ilustračný obrázok
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 12 V
Kapacita akumulátora 1,5 Ah
Počet akumulátorov 2
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 30/14
Otáčky 1. chod (ot/min) 400
Otáčky 2. chod (ot/min) 1500
Frekvencia príklepu (min-1) Bez
Max. priemer vŕtania, dreva 20 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 8 mm