HIKOKI DS18DEWHZ Aku vŕtačka/skrutkovač (18V/2x4,0Ah) kufor
HIKOKI DS18DEWHZ Aku vŕtačka/skrutkovač (18V/2x4,0Ah) kufor HIKOKI DS18DEWHZ Aku vŕtačka/skrutkovač (18V/2x4,0Ah) kufor
Zľava 10%
vrát. DPH
SKLADOM 4  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: DS18DEWHZ
Váha: 4,90 kg
Popis
Vysoký krútiaci moment a vysoké pracovné otáčky na rýchle vykonávanie najnáročnejších prác
• Veľmi krátke prevedenie umožňuje optimálne ovládanie a jednoduchú manipuláciu
Konštantná regulácia otáčok poskytuje dodatočný výkon, aby motor mohol udržiavať otáčky pri zaťažení
• Ergonomická mäkká rukoväť pre optimálnu reguláciu a dlhšiu, pohodlnú prácu
Integrované LED svetlo pre jasný výhľad na pracovnú plochu
• 22 nastaviteľných stupňov krútiaceho momentu na rôzne účely
Technické parametre
• Max. krútiaci moment (mäkký): 40 Nm
• Max. krútiaci moment (tvrdý): 70 Nm
• Počet akumulátorov: 2
• Počet otáčok: 0-550 / 0-2 000 / min
• Rozmery (D x Š x V): 155 x 78 x 238 mm
• Rezný výkon (oceľ): 13 mm
• Skľučovadlo: 1.5-13 mm
• Stupne krútiacich momentov: 22
• Hmotnosť bez akumulátora: 1.2 kg
• Kapacita akumulátora: 4.0 Ah
• LED: Áno
• Napätie akumulátora: 18 V
• Priemer vŕtania, drevo: 52 mm
• Priemer vŕtania, hliník: 13 mm
• Skľučovadlo, typ: Bezkľúčové
• Typ motora: Bezkefový
Príslušenstvo
• Bezuhlíkový vŕtací skrutkovač 18 V
• 2 x akumulátor 18 V / 4.0 Ah BSL1840M
• Nabíjačka UC18YFSL
• Popruh
• Háčik
• Bit
• Kryt batérie
• Stohovateľný systém - kufor 2
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V
Kapacita akumulátora 4 Ah
Počet akumulátorov 2
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 70
Otáčky 1. chod (ot/min) 550
Otáčky 2. chod (ot/min) 2000
Max. priemer vŕtania, dreva 52 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm