HiKOKI DS36DAW2Z Akumulátorový vŕtací skrutkovač 36V, HitBOX
HiKOKI DS36DAW2Z Akumulátorový vŕtací skrutkovač 36V, HitBOX HiKOKI DS36DAW2Z Akumulátorový vŕtací skrutkovač 36V, HitBOX HiKOKI DS36DAW2Z Akumulátorový vŕtací skrutkovač 36V, HitBOX
Zľava 50%
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: DS36DAW2Z
Váha: 2,70 kg
Popis
• NOVÝ DIZAJN ! NOVÁ TECHNOLÓGIA ! BEZUHLÍKOVÝ MOTOR !
• Výrazne dlhšia doba prevádzky oproti modelom 18Volt vďaka technológií MULTI VOLT
• Vysoko kvalitná robustná prevodovka
• Automatické blokovanie skľučovadla
• LED svetlo
• Kompaktný dizajn s celkovou dĺžkou 204 mm poskytuje vynikajúcu manipuláciu.
• Dvojitý, veľký spojkový volič
• Číselník je dobre čitateľný
Technické parametry:
• max. vŕtací priemer v oceli (mm): 16
• max. vŕtací priemer v dreve (mm): 102
• max. priemer skrutky (mm): 6
• max. velkosť vrutu (mm): 12 x 100
• max. uťahovací moment (Nm): 138
• upínací otvor skľučovadla (mm): 13
• otáčky naprázdno (1/min.): 0-500/2100
• hmotnosť s batériou(kg): 2,7
• celková dĺžka (mm): 204
Príslušenstvo:
• Kufrík HITBOX
• Poistný hák na pás
• Bočná rukoväť
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 36 V
Počet akumulátorov Bez
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 138/64
Otáčky 1. chod (ot/min) 500
Otáčky 2. chod (ot/min) 2100
Max. priemer vŕtania, dreva 102 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 16 mm