HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm (18V)
HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm (18V) HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm (18V)
Zľava 29%
vrát. DPH
SKLADOM 2  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: DV18DDW4Z
Váha: 1,21 kg
Balenie
    Popis
    • Mimoriadne kompaktný a ľahký
    • Rýchly a výkonný s vysoko účinným bezuhlíkovým motorom
    • Výdrž na jedno nabitie (s batériou BSL1815)
    Technické parametre:
    • Skľučovadlo: 2 - 13 mm
    • Drevo: 36 mm
    • Mäkká oceľ: 13 mm
    • Skrutka do dreva: 6 x 75 mm
    • Strojová skrutka: 6 mm
    • Uťahovací moment (Hard režim): 55 Nm
    • Uťahovací moment (Soft režim): 26 Nm
    • Napätie batérie: 18 V
    • Rýchlosť bez záťaže (Vysoký režim): 0 - 1700 ot./min
    • Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 440 ot./min
    • Miera dopadu (Vysoký režim): 0 - 25500 ot./min
    • Miera dopadu (Nízky režim): 0 - 6600 ot./min
    • Celková dĺžka: 170 mm
    • Hmotnosť: 1,3 kg (s batériou BSL1815)
    Príslušenstvo:
    • bez batérie a nabíjačky
    ilustračné foto
    Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
    Vlastnosti
    Parametry
    Napätie akumulátora 18 V
    Počet akumulátorov Bez
    Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 55,26
    Otáčky 1. chod (ot/min) 440
    Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
    Max. priemer vŕtania, dreva 36 mm
    Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm