HiKOKI DV18DDWPZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (55Nm/18V/2x5,0Ah) Hitbox
HiKOKI DV18DDWPZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (55Nm/18V/2x5,0Ah) Hitbox HiKOKI DV18DDWPZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (55Nm/18V/2x5,0Ah) Hitbox
Zľava 23%
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Záruka: 3 roky
Model: DV18DDWPZ
Váha: 4,47 kg
    Technické parametre:
    • Skľučovadlo: 2 - 13 mm
    • Drevo: 36 mm
    • Mäkká oceľ: 13 mm
    • Skrutka do dreva: 6 x 75 mm
    • Strojová skrutka: 6 mm
    • Uťahovací moment (Hard režim): 55 Nm
    • Uťahovací moment (Soft režim): 26 Nm
    • Napätie batérie: 18 V
    • Rýchlosť bez záťaže (Vysoký režim): 0 - 1700 ot./min
    • Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 440 ot./min
    • Miera dopadu (Vysoký režim): 0 - 25500 ot./min
    • Miera dopadu (Nízky režim): 0 - 6600 ot./min
    • Celková dĺžka: 170 mm
    • Hmotnosť: 1,3 kg (s batériou BSL1815)
    Príslušenstvo:
    • 2x batéria 5Ah
    • Nabíjačka
    • Hitbox
    ilustračné foto
    Parametry
    Napätie akumulátora 18 V
    Kapacita akumulátora 5 Ah
    Počet akumulátorov 2
    Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
    Max. priemer vŕtania, dreva 36 mm
    Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm