HiKOKI DV18DDWQZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (18V/2x3,0Ah) HitBOX
HiKOKI DV18DDWQZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (18V/2x3,0Ah) HitBOX HiKOKI DV18DDWQZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (18V/2x3,0Ah) HitBOX HiKOKI DV18DDWQZ Aku príklepový vŕtací skrutkovač (18V/2x3,0Ah) HitBOX
Zľava 42%
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Záruka: 3 roky
Model: DV18DDWQZ
Váha: 4,40 kg
    Príslušenstvo:
    • 2x batéria 3Ah
    • Nabíjačka
    • Hitbox
    Parametry
    Napätie akumulátora 18 V
    Kapacita akumulátora 3 Ah
    Počet akumulátorov 2
    Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
    Frekvencia príklepu (min-1) 25.500
    Max. priemer vŕtania, dreva 36 mm
    Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm
    Max. priemer vŕtania, murivo 13 mm