Milwaukee M18BLPDRC-0X M18™ Aku bezuhlíková príklepová vŕtačka (60,5Nm/18V/bez aku)
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Model: 4933492821
Váha: 3,50 kg
Popis
Kompaktná bezuhlíková príklepová vŕtačka Milwaukee M18 BLPDRC
Hľadáte výkonnú a kompaktnú príklepovú vŕtačku na prácu v stiesnených priestoroch? Milwaukee M18 BLPDRC je tá správna voľba! S dĺžkou len 145 mm a bezuhlíkovým motorom POWERSTATE™ poskytuje maximálny výkon tam, kde ho najviac potrebujete.
Vďaka krútiacemu momentu 60,5 Nm a optimalizovaným otáčkam dosiahnete rýchle a presné vŕtanie. Robustné 13 mm celokovové skľučovadlo zaistí pevné a bezpečné uchytenie vrtákov.
Kľúčové vlastnosti pre efektívnu prácu
  • Bezuhlíkový motor POWERSTATE™ pre dlhšiu životnosť a vyšší výkon.
  • Celokovová spona na opasok pre jednoduché a rýchle zavesenie náradia.
  • LED osvetlenie a ukazovateľ stavu nabitia pre pohodlnú prácu.
Technické parametre
  • Napätie: 18 V
  • Max. krútiaci moment: 60,5 Nm
  • Kapacita skľučovadla: 13 mm
  • Max. priemer vŕtania: drevo 52 mm, oceľ 13 mm, murivo 16 mm
  • Počet otáčok: 0-550 / 0-1700 ot./min
  • Max. počet úderov: 25 500 úderov/min
Obsah balenia
  • Príklepová vŕtačka MILWAUKEE M18 BLPDRC (1 ks)
  • Kufor (1 ks)
  • Batéria (nie je súčasťou balenia)
  • Nabíjačka (nie je súčasťou balenia)
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V
Počet akumulátorov Bez
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 60,5
Otáčky 1. chod (ot/min) 550
Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
Frekvencia príklepu (min-1) 25.500
Max. priemer vŕtania, dreva 52 mm
Max. priemer vŕtania, betón 16 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm