Holzmann 4-osá sada pre CTF45P CTF45P4X
Zľava 15%
Holzmann CTF45P4X – 4-osová sada pre CNC stolné frézky CTF45P_230V HOLZMANN CTF45P4X je 4-osová sada navrhnutá pre spracovanie rotačne symetrických súčiastok na CNC stolných frézkach CTF45P... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 1  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Model: CTF45P4X
Váha: 2,30 kg
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Holzmann CTF45P4X – 4-osová sada pre CNC stolné frézky CTF45P_230V
HOLZMANN CTF45P4X je 4-osová sada navrhnutá pre spracovanie rotačne symetrických súčiastok na CNC stolných frézkach CTF45P_230V. Vďaka priamemu ovládaniu a jednoduchému pripojeniu cez rozhranie frézky umožňuje presné a efektívne obrábanie kruhových a rotačných dielov pre modelárstvo, prototypovanie aj profesionálne dielne.
Hlavné vlastnosti
  • 4-osová sada pre rotačne symetrické súčiastky
  • Priame ovládanie a pripojenie cez rozhranie CTF45P_230V
  • Krokový uhol 1,8° ± 0,09° pre vysokú presnosť
  • Minimálny priemer upínacieho valca: ⌀ 4 mm
  • Maximálny priemer upínacieho valca: ⌀ 60 mm
  • Výška stredu: 45 mm
  • Ideálna pre modelárske práce, prototypovanie a presné mechanické diely
Technické parametre
Krokový uhol1,8° ± 0,09°
Minimálny upínací valec⌀ 4 mm
Maximálny upínací valec⌀ 60 mm
Výška stredu45 mm
HOLZMANN CTF45P4X rozširuje možnosti CNC stolnej frézky CTF45P_230V a umožňuje profesionálne a presné spracovanie rotačne symetrických dielov, čím sa stáva ideálnym doplnkom pre hobby aj profesionálne dielne.