Holzmann Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W
Holzmann Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W Holzmann Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W Holzmann Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W Holzmann Laserový modul pro CTF45P (20W) CTF45PLASER20W
Zľava 15%
Holzmann CTF45PLASER20W – Laserový modul pre CNC stolné frézky CTF45P_230V HOLZMANN CTF45PLASER20W je výkonný laserový modul s výkonom 20 W , ktorý umožňuje jednoduchú prestavbu CNC stolnej ... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 2  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Model: CTF45PLASER20W
Váha: 1,40 kg
Popis
Holzmann CTF45PLASER20W – Laserový modul pre CNC stolné frézky CTF45P_230V
HOLZMANN CTF45PLASER20W je výkonný laserový modul s výkonom 20 W, ktorý umožňuje jednoduchú prestavbu CNC stolnej frézky CTF45P_230V na laserový gravírovací a rezací stroj. Vďaka kompaktnej konštrukcii a jednoduchému pripojeniu je modul ideálny pre kreatívne projekty, gravírovanie, značenie a rezanie tenkých materiálov, ako sú preglejka, akryl alebo plast.
Hlavné vlastnosti
  • Laserový modul 20 W pre CNC stolnú frézku CTF45P_230V
  • Premena štandardnej frézky na laserový gravírovací a rezací stroj
  • Vlnová dĺžka laseru: 450 ± 5 nm pre presné gravírovanie
  • Presnosť gravírovania až 0,08 mm
  • Maximálna hĺbka rezu: 15 mm (preglejka)
  • Jednoduché pripojenie a inštalácia
  • Ideálne pre hobby aj profesionálne dielne
  • Možnosť gravírovania, značenia a rezania plastov, dreva a kompozitov
Technické parametre
Napäťie100 – 240 V / 50–60 Hz
Výkon laseru20 W
Vlnová dĺžka450 ± 5 nm
Presnosť gravírovania0,08 mm
HOLZMANN CTF45PLASER20W poskytuje flexibilné rozšírenie vašej CNC frézky CTF45P_230V. Vďaka možnosti presného gravírovania a rezania je vhodný pre kreatívne projekty, výrobu modelov, personalizované predmety alebo prototypovanie.