Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RAVAK CLEANER (500 ml) X01101
RAVAK CLEANER (500 ml) X01101

RAVAK CLEANER (500 ml) X01101

Účinný a šetrný pri čištení sanitárneho vybavenia. Nejlepšia starostlivosť priamo do výrobcu.Technické parametre:• obsah: 500 ml• účel: na mastnotu a vodné usadeninyRAVAK Cleaner je určený predov... Zobraziť celý popis »


Výrobca: RAVAK
Model: X01101

Popis

Účinný a šetrný pri čištení sanitárneho vybavenia. Nejlepšia starostlivosť priamo do výrobcu.

Technické parametre:
• obsah: 500 ml
• účel: na mastnotu a vodné usadeniny

RAVAK Cleaner je určený predovšetkým pre akrylátové vane, vaničky a výplne sprchových kútov, ale aj pre vodovodné batérie, kúpeľňový nábytok a keramické obklady.

Veľká časť bežných dezinfekčných a čistiacich prostriedkov obsahuje chlór či iné agresívne látky, ktoré môžu sanitárne výrobky vo vašej kúpeľni nenávratne poškodiť. Preto firma RAVAK vyvinula vlastnú kúpeľňovú kozmetiku, ktorej účinky sú pravidelne testované a firma nesie za ich funkčnosť a neškodnosť plnú záruku. Vyvarujte sa používania neodskúšaných čistiacich prostriedkov vo vašej kúpeľni!

Naše sprchové kúty, dvere a vaňové zásteny alebo dvere so sklenenou výplňou sa môžu pochváliť unikátnou ochrannou vrstvou povrchu skla RAVAK AntiCalc®, ktorá sa nanáša na sklo už pri výrobnom procese a bráni usadzovaniu nečistôt a vodných sedimentov. Kvapky vody na nej nezasychajú, ale stekajú dole. Ochranná vrstva je plne odolná aj proti bežne používaným čistiacim prostriedkom na okná a sklo, ale je potrebné ju pravidelne ošetrovať a udržiavať. Ochrannú vrstvu odporúčame obnovovať prípravkom RAVAK AntiCalc Conditioner raz za dva až šesť mesiacov s ohľadom na početnosť použitia a tvrdosť vody.

Účinné a bez rizika
Kúpeľňu šetrne očistí, ale neohrozí najrôznejšie použité materiály, ktoré by mohol inak nevhodne zvolený čistiaci prostriedok nenávratne poškodiť. Účinky našich čistiacich prostriedkov sú pravidelne testované a za ich funkčnosť a neškodnosť nesieme plnú záruku.

Od profesionálov
S kvalitným sprchovým kútom či vaničkou môžete od skúseného výrobcu získať aj profesionálne čistiace prostriedky.

Starostlivosť o každú súčasť vybavenia kúpeľne
Sortiment čistiacich prostriedkov RAVAK zahŕňa široký sortiment výrobkov, z ktorých má každý svoj konkrétny účel. Nikdy sa vám tak nestane, že pri používaní jedného výrobku na všetko vybavenie kúpeľne si niektoré jeho citlivejšie súčasti nenávratne poškodíte.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2023 OKmarket.sk