Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000
RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000 RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000 RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000 RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000 RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000 RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000 RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000

RAVAK ROSA I Vaňa 140 x 105 R snowwhite CV01000000

Vaňa Rosa od RAVAK, to je originálny tvar a múdro vyriešené vonkajšie rozmery umožňujú umiestnenie tejto priestrannej rohovej vane aj do tých najmenších kúpeľní. Vnútorný priestor jepřitom väčší ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: RAVAK
Model: CV01000000

Popis

Vaňa Rosa od RAVAK, to je originálny tvar a múdro vyriešené vonkajšie rozmery umožňujú umiestnenie tejto priestrannej rohovej vane aj do tých najmenších kúpeľní. Vnútorný priestor jepřitom väčší než u klasickej vane. Vaňa Rosa je inšpirujúci! Špičkový dizajn vaňa ROSA od firmy RAVAK z tvorivej dielne Design a Storz, podčiarkuje na dotyk príjemný a veľmi praktický materiál Lucite. Kvalitu materiálu a dokonalé spracovanie potvrdzuje aj desaťročná záruka pre vaňu Ravak Rosa.

- Rozmery: 140 x 105 cm
- Objem: 210 l
- Hmotnosť: 24kg
- pravé prevedenie
- Farebné prevedenie: biela
- Materiál: akrylát
- Možné príslušenstvo: vaňová zástena, krycí panel, podhlavník, madlo, kúpeľňový nábytok či hydromasáž
- Cena vane je uvedená bez pomoci (nožičiek), ktorú je nutné k vani zakúpiť.!

Vaňa Rosa od RAVAK je dodávaná aj vo variantoch:
Rosa 140 x 105 cm
Rosa 150 x 105 cm
Rosa 160 x 105 cm

Ideálny tvar, rozmerová variabilnosť, pravé (R) i ľavé (L) prevedenie umožňujú využiť všetky prednosti vane ROSA v zariadenej kúpeľni na ploche menšej, než sú neuveriteľné dva metre štvorcové.

Madlo a podhlavník sú v prevedení:
biela, šedá, zelená.

Podpora je pre vaňu Rosa potrebná na inštaláciu vane.

Ďalšou novinkou sú tri typy umývadiel Rosa, ktorých dizajn dokonale dopĺňa koncept spolu s vaňou Rosa a vytvára tak spolu krásny harmonický celok. Umývadlá Rosa vo variantoch ľavej či pravej nájdete aj na našom eshope.

K vani Rosa sa dá použiť vaňovú zástenu VSK2, či EVSK2 Rosa II, ktorú nájdete na našom eshope, odkazy na výrobky sú uvedené hneď pod týmto textom v poli "súvisiace produkty".

Vaňu je možné objednať aj s technológiou PU Plus, ktorá vykazuje vynikajúce tepelno i zvukovo izolačné vlastnosti. Vaňu Rosa je možné doplniť aj hydromasážnym systémom.

Vaňa Ravak Rosa ako hviezda! Aneb 11 bodov prečo práve zvoliť koncept vaňa Rosa od RAVAK.

Vaňa Rosa je bohatá
Len máloktorá vaňa, má rovnako ako vaňa Rosa toľko možností na príslušenstvo a doplnky.
Môžete si dokúpiť toľko príslušenstva!

Vaňa Rosa je praktická
Vaňu Rosa možno podmurovať alebo posadiť na polystyrénový nosič a obložiť. Prípadne použiť čelný krycí akrylátový panel.
Vaňa Rosa je vhodná do malého priestoru, ale v plnom vybavení poskytne komfort aj v tej najluxusnejšej kúpeľni.

Vaňa Rosa a zástena Rosa = veľký a pohodlný sprchovací kút, neveríte?
Kolmej steny v jej sprchovacej časti umožňujú pohodlné státie pri sprchovaní. Pri sprchovaní ale nie je nutné len štát. Je možné si pohodlne sadnúť, vyskúšajte komfort pri sprchovaní.

Vaňa Rosa je pre každého
K vani Rosa je možné dokúpiť niekoľko druhov vaňových stien. Od najekonomickejších, až po vaňové nadstavby vybavené hydromasážnym systémom.

Rosa je pohodlná
Pri relaxácii je možné si hlavu oprieť o mäkký podhlavník dodávaný v niekoľkých rôznych farbách. Pohodlnému vstávanie vo vani pomôže vhodne umiestnené držadlo.

Vaňa Rosa je nežná
Rosa je vyrábaná z toho najlepšieho možného materiálu, ktorý Vás pohladí - akrylátu Lucite ®.
Vďaka jej asymetrickému tvaru je možné využívať všetky jej prednosti v zariadenej kúpeľni na ploche menšej, než sú neuveriteľné dva metre štvorcové.

Vaňa Rosa je prispôsobivá
Nie je nutné kúpeľňu prispôsobovať vani. Vaňa Rosa sa prispôsobí vašej kúpeľni. Vyrába sa v šiestich variantoch. Tri rozmery v ľavom a tri rozmery v pravom prevedení.

Vaňa Rosa je snehobiela
Biela farba "snowwhite" je skutočne snehobiela a ladí s ostatnými výrobkami RAVAK.

Vaňa Rosa je premenlivá
Rosa sa vyrába vo farbách snehobiela (snowwhite), ägäis, pergamon, manhattan alebo antracit. V prípade, že máte záujem o tieto farebné varianty, pošlite nám prosím dopyt a my Vám vaňu ochotne naceníme.
Novinkou je prevedenie metal, ktoré je možné na objednávku. V kombinácii s madlom Rosa nerez sa jedná o skutočnú lahôdku.

Vaňa Rosa je bezproblémová
K vani je predávaná podpora, ktorá vie podoprieť aj sedaciu časť. Pokiaľ je potrebné vaňu obložiť, v takom prípade je možné kúpiť polystyrénový novic (vrátane schodov), ktorý celú prácu uľahčia.
Použitie polystyrénového nosiča je vhodné iz dôvodu hlukovej a tepelnej izolácie.

Vaňa Rosa je slávna
Vaňa Rosa bola ocenená na viacerých medzinárodných veľtrhov.

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 - 2024 OKmarket.sk