Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000
RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000 RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000 RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000 RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000 RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000 RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000

RAVAK Vaňa Rosa II PU-Plus 150 x 105 R snowwhite CJ210P0000

Vaňa Rosa II od RAVAK, to je originálny tvar a múdro vyriešené vonkajšie rozmery umožňujú umiestnenie tejto priestrannej rohovej vane aj do tých najmenších kúpeľní. Vnútorný priestor jepřitom väč... Zobraziť celý popis »


Model: CJ210P0000

Popis

Vaňa Rosa II od RAVAK, to je originálny tvar a múdro vyriešené vonkajšie rozmery umožňujú umiestnenie tejto priestrannej rohovej vane aj do tých najmenších kúpeľní. Vnútorný priestor jepřitom väčší než u klasickej vane. Vaňa Rosa je inšpirujúci! Špičkový dizajn vaňa ROSA II od firmy RAVAK z tvorivej dielne Design a Storz, podčiarkuje na dotyk príjemný a veľmi praktický materiál Lucite. Kvalitu materiálu a dokonalé spracovanie potvrdzuje aj desaťročná záruka pre vaňu Ravak Rosa.

- Rozmery: 150x105 cm
- Objem: 215 l
- Hmotnosť: 30kg
- Materiál: akrylát
- Pravé prevedenie
- Farebné prevedenie: biela
- Prevedenie: PU-PLUS (vystuženie polyuretánovou penou)
- Možné príslušenstvo: krycí panel, madlo, podhlavník, vaňová zástena, hydromasáž, ...

Vaňa Rosa II od RAVAK je dodávaná aj vo variantoch:
Rosa 150 x 105 cm
Rosa 160 x 105 cm
Rosa 170 x 105cm.

Ideálny tvar, rozmerová variabilnosť, pravé (R) i ľavé (L) prevedenie umožňujú využiť všetky prednosti vane ROSA II v zariadenej kúpeľni na ploche menšej, než sú neuveriteľné dva metre štvorcové.

Madlo a podhlavník sú v prevedení:
biela, šedá, zelená.

Podpora je pre vaňu Rosa II potrebná na inštaláciu vane.

Ďalšou novinkou sú tri typy umývadiel Rosa, ktorých dizajn dokonale dopĺňa koncept spolu s vaňou Rosa II a vytvára tak spolu krásny harmonický celok. Umývadlá Rosa vo variantoch ľavej či pravej nájdete aj na našom eshope.

K vani Rosa II je možné použiť vaňovú zástenu VSK2, či EVSK2 Rosa II, ktorú nájdete na našom eshope, odkazy na výrobky sú uvedené hneď pod týmto textom v poli "súvisiace produkty".

Vaňu je možné objednať aj s technológiou PU Plus, ktorá vykazuje vynikajúce tepelno i zvukovo izolačné vlastnosti. Vaňu Rosa II je možné doplniť aj hydromasážnym systémom.

Vaňa Ravak Rosa II ako hviezda! Aneb 11 bodov prečo práve zvoliť koncept vaňa Rosa II od RAVAK.

Vaňa Rosa II je bohatá
Len máloktorá vaňa, má rovnako ako vaňa Rosa II toľko možností na príslušenstvo a doplnky.
Môžete si dokúpiť toľko príslušenstva!

Vaňa Rosa II je praktická
Vaňu Rosa II je možné podmurovať alebo posadiť na polystyrénový nosič a obložiť. Prípadne použiť čelný krycí akrylátový panel.
Vaňa Rosa II je vhodná do malého priestoru, ale v plnom vybavení poskytne komfort aj v tej najluxusnejšej kúpeľni.

Vaňa Rosa II a zástena Rosa = veľký a pohodlný sprchovací kút, neveríte?
Kolmej steny v jej sprchovacej časti umožňujú pohodlné státie pri sprchovaní. Pri sprchovaní ale nie je nutné len štát. Je možné si pohodlne sadnúť, vyskúšajte komfort pri sprchovaní.

Vaňa Rosa II je pre každého
K vani Rosa II je možné dokúpiť niekoľko druhov vaňových stien. Od najekonomickejších, až po vaňové nadstavby vybavené hydromasážnym systémom.

Vaňa Rosa II je pohodlná
Pri relaxácii je možné si hlavu oprieť o mäkký podhlavník dodávaný v niekoľkých rôznych farbách. Pohodlnému vstávanie vo vani pomôže vhodne umiestnené držadlo.

Vaňa Rosa II je nežná
Vaňa Rosa II je vyrábaná z toho najlepšieho možného materiálu, ktorý Vás pohladí - akrylátu Lucite ®.
Vďaka jej asymetrickému tvaru je možné využívať všetky jej prednosti v zariadenej kúpeľni na ploche menšej, než sú neuveriteľné dva metre štvorcové.

Vaňa Rosa II je prispôsobivá
Nie je nutné kúpeľňu prispôsobovať vani. Vaňa Rosa II sa prispôsobí vašej kúpeľni. Vyrába sa v šiestich variantoch. Tri rozmery v ľavom a tri rozmery v pravom prevedení.

Vaňa Rosa II je snehobiela
Biela farba "snowwhite" je skutočne snehobiela a ladí s ostatnými výrobkami RAVAK.

Vaňa Rosa II je premenlivá
Vaňa Rosa II sa vyrába vo farbách snehobiela (snowwhite), ägäis, pergamon, manhattan alebo antracit. V prípade, že máte záujem o tieto farebné varianty, pošlite nám prosím dopyt a my Vám vaňu ochotne naceníme.
Novinkou je prevedenie metal, ktoré je možné na objednávku. V kombinácii s madlom Rosa nerez sa jedná o skutočnú lahôdku.

Vaňa Rosa II je bezproblémová
K vani je predávaná podpora, ktorá vie podoprieť aj sedaciu časť. Pokiaľ je potrebné vaňu obložiť, v takom prípade je možné kúpiť polystyrénový novic (vrátane schodov), ktorý celú prácu uľahčia.
Použitie polystyrénového nosiča je vhodné iz dôvodu hlukovej a tepelnej izolácie.

Vaňa Rosa II je slávna
Vaňa Rosa II bola ocenená na viacerých medzinárodných veľtrhov.

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:



© 2013 - 2024 OKmarket.sk