Grundfos SEG40.09.2.50B ponorné kalové čerpadlo 96075897
Zľava 39%
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Model: 96075897
Váha: 39,90 kg
Dopravná výška
Popis
Použitie
  • Tlakové čerpanie splaškových vôd z toaliet
  • Čerpanie odpadových a viskóznych kvapalín
  • Kanalizačné systémy s malým priemerom potrubia
  • Čerpacie šachty a prečerpávacie stanice
Výhody
  • Integrovaný melnicový systém na drvenie pevných nečistôt
  • Hladký vnútorný povrch obmedzujúci zanášanie
  • Masívna liatinová konštrukcia s vysokou životnosťou
  • Koróziivzdorná spona spojenia motor–čerpadlo
  • Dvojité mechanické upchávky SIC/SIC a LIPSEAL
  • Schválenie podľa smernice ATEX (VTT)
Technické parametre
• Typ čerpadlaPonorné kalové s melnicovým systémom
• Menovitý výkon P20,9 kW
• Príkon P11,3 kW
• Menovité napätie3 × 400–415 V
• Frekvencia50 Hz
• Menovitý prúd3 A
• Otáčky2860 ot/min
• Maximálny prevádzkový tlak6 bar
• Rozsah teploty kvapaliny0 – 40 °C
• KrytieIP68
• Trieda izolácieF
• Maximálna inštalačná hĺbka10 m
Materiály
• Teleso čerpadlaLiatina EN-GJL-200
• Obežné kolesoLiatina EN-GJL-200
• Primárna upchávkaSIC / SIC
• Sekundárna upchávkaLIPSEAL
Inštalácia
• Výtlačné hrdloDN 40
• Pripojenie potrubiaDN 40 / 50
• Menovitý tlakPN 10
• Štandardná prírubaDIN
• Maximálna teplota okolia40 °C
• Automatická spojka96076063
Elektrické údaje
• Typ spínaniaPriame spínanie (DOL)
• Max. počet štartov za hodinu30
• Počet pólov2
• Dĺžka kábla10 m
• Typ káblaLYNIFLEX
• Typ káblovej koncovkyNO PLUG
Rozsah dodávky
  • Ponorné kalové čerpadlo Grundfos SEG 40.09.2.50B
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Max. hĺbka ponoru 10 m
Plavák Bez plaváka
prípojka výtlaku DN 40
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška 14,4 m
Max. prietok 16 m3/h
Príkon 1300 W