Grundfos UNILIFT AP.12.40.04.A1 ponorné kalové čerpadlo 96011018
Zľava 55%
vrát. DPH
SKLADOM 7  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Model: 96011018
Váha: 11,80 kg
Dopravná výška
Popis
Hlavné výhody
  • Automatická prevádzka pomocou plavákového spínača
  • Nerezové vyhotovenie s dlhou životnosťou
  • Polootvorené obežné koleso s priechodnosťou do 12 mm
  • Dvojitá mechanická upchávka s olejovou komorou
  • Integrovaná tepelná ochrana motora
  • Trvalé chladenie motora čerpanou kvapalinou
  • Dodávané kompletne s napájacím káblom a vidlicou
Použitie
  • Odvodňovanie pivníc a zaplavených priestorov
  • Čerpanie dažďovej a podzemnej vody
  • Odčerpávanie vody zo šácht a jám
  • Domáce a komerčné aplikácie
Technické parametre
• Maximálna dopravná výška11 m
• Maximálny prietok283 l/min
• Menovitý výkon motora0,7 kW
• Napájanie1 × 230 V
• KrytieIP68
• Max. veľkosť pevných častíc12 mm
• Max. hĺbka ponoru10 m
• Teplota čerpanej kvapaliny0 … 55 °C
Elektrické údaje
• Typ motoraPSC, jednofázový
• Menovitý prúd3 A
• Menovité otáčky2770 ot./min
• Kondenzátor12 µF / 400 V
• Trieda izolácieF
• Dĺžka kábla10 m
• VidlicaSCHUKO
Materiály
• Teleso čerpadlaNerezová oceľ AISI 304 (1.4301)
• Obežné kolesoNerezová oceľ AISI 304 (1.4301)
Ďalšie informácie
  • Záruka: 24 mesiacov
Ilustračné foto.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Max. hĺbka ponoru 7 m
Plavák S plavákom
prípojka výtlaku 1 1/2"
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška 10 m
Max. prietok 18 m3/h
Príkon 700 W