Grundfos UNILIFT AP.12.50.11.A1 ponorné kalové čerpadlo 96010981
Zľava 55%
Grundfos UNILIFT AP 12.50.11.A1 – ponorné kalové čerpadlo 1×230 V (96010981) Grundfos UNILIFT AP 12.50.11.A1 je spoľahlivé ponorné kalové čerpadlo určené na odvodňovanie a čerpanie znečisten... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 7  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Model: 96010981
Váha: 15,00 kg
Dopravná výška
Popis
Grundfos UNILIFT AP 12.50.11.A1 – ponorné kalové čerpadlo 1×230 V (96010981)
Vhodné použitie
  • Odvodňovanie pivníc, jám a šácht
  • Čerpanie dažďovej, povrchovej a spodnej vody
  • Odvodňovanie stavebných výkopov
  • Núdzové odčerpávanie zaplavených priestorov
Hlavné vlastnosti a výhody
  • Ponorné vertikálne jednostupňové čerpadlo z nehrdzavejúcej ocele
  • Polo-otvorené obežné koleso s priechodnosťou pevných častíc do 12 mm
  • Integrovaný plavákový spínač pre automatický štart a stop
  • Dvojitá mechanická upchávka s olejovou komorou
  • Chladenie motora čerpanou kvapalinou cez chladiaci plášť
  • Bezúdržbové guľôčkové ložiská s trvalou tukovou náplňou
  • Tepelná ochrana motora a ochrana proti chodu nasucho
  • Dodávané s rukoväťou a 10 m napájacím káblom
Technické parametre
• Maximálny výtlak16 m
• Maximálny prietok533 l/min
• Maximálna veľkosť nečistôt12 mm
• Maximálna hĺbka ponoru10 m
• Teplota čerpanej kvapaliny0 – 55 °C
• KrytieIP68
• Výtlačné pripojenieRp 2"
• Dĺžka kábla10 m
Materiálové vyhotovenie
  • Teleso čerpadla: nehrdzavejúca oceľ 1.4301 (DIN / AISI 304)
  • Obežné koleso: nehrdzavejúca oceľ 1.4301 (DIN / AISI 304)
Inštalácia a prevádzka
  • Vertikálna ponorná inštalácia
  • Maximálna inštalačná hĺbka: 10 m
  • Automatická prevádzka pomocou plavákového spínača
  • Vhodné pre mobilné aj pevné inštalácie
Elektrické údaje
  • Napájanie: 1 × 230 V / 50 Hz
  • Príkon P1: 1,7 kW
  • Menovitý prúd: 8,5 A
  • Otáčky: 2760 ot./min
  • Účinník cos ?: 0,92
  • Typ motora: PSC
  • Prevádzkový kondenzátor: 16 µF / 400 V
  • Trieda izolácie: F
  • Typ zástrčky: SCHUKO
Ďalšie informácie
  • Tolerančné pásmo krivky: ISO 9906 Annex A
  • Záruka: 24 mesiacov
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Max. hĺbka ponoru 10 m
Plavák S plavákom
prípojka výtlaku 2"
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška 16 m
Max. prietok 33 m3/h
Príkon 1700 W