Grundfos UNILIFT AP.35B.50.06 A1V ponorné kalové čerpadlo 96468356
Zľava 55%
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Model: 96468356
Váha: 10,00 kg
Popis
Použitie
  • Čerpanie splaškovej a znečistenej vody
  • Odvodňovanie studní, jám a nádrží
  • Čerpanie povrchovej a spodnej vody
  • Domáce a komunálne aplikácie
Výhody
  • Nerezové teleso a obežné koleso
  • Obežné koleso VORTEX s priechodnosťou 35 mm
  • Integrovaný plavákový spínač pre automatickú prevádzku
  • Dvojitá mechanická upchávka s olejovou komorou
  • Motor s izoláciou triedy F a tepelnou ochranou
  • Bezúdržbové guličkové ložiská s dlhou životnosťou
  • Možnosť voľnej inštalácie alebo použitia automatickej spojky
Hydraulické údaje
• Typ obežného kolesaVORTEX
• Max. veľkosť pevných častíc35 mm
• Max. výtlak10,5 m
• Max. prietok300 l/min
Inštalácia
• Výtlačné hrdloR 2"
• Max. inštalačná hĺbka7 m
Kvapalina
• Max. teplota kvapaliny40 °C
Elektrické údaje
• Typ motoraPSC
• Príkon P11,0 kW
• Frekvencia50 Hz
• Menovité napätie1 × 230 V
• Menovitý prúd4,6 A
• Cos ?0,98
• Menovité otáčky2810 ot/min
• Kondenzátor16 µF / 400 V
• KrytieIP68
• Trieda izolácieF
• Dĺžka kábla10 m
• Typ zástrčkySCHUKO
Materiály
• Teleso čerpadlaNehdzavejúca oceľ 1.4301 (DIN W.-Nr. / AISI 304)
• Obežné kolesoNehdzavejúca oceľ 1.4301 (DIN W.-Nr. / AISI 304)
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Max. hĺbka ponoru 7 m
Plavák S plavákom
prípojka výtlaku 2"
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška 11 m
Max. prietok 17,9 m3/h
Príkon 1000 W
35 mm