Grundfos UNILIFT AP.50B.50.08 A1V kalové čerpadlo 96468354
Zľava 55%
vrát. DPH
SKLADOM 6  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Model: 96468354
Váha: 10,00 kg
Popis
Grundfos UNILIFT AP.50B.50.08 A1V – ponorné kalové čerpadlo (96468354)
Vlastnosti a výhody
  • Ponorné čerpadlo na splaškovú a znečistenú vodu
  • Obežné koleso typu VORTEX s priechodnosťou až 50 mm
  • Celonerezové vyhotovenie z ocele AISI 304
  • Plavákový spínač pre automatickú prevádzku
  • Dvojitá mechanická upchávka s olejovou komorou
  • Motor s izoláciou triedy F a tepelnou ochranou
  • Bezúdržbové guličkové ložiská s dlhou životnosťou
  • Krytie IP68 pre trvalý ponor
Použitie
  • Čerpanie splaškovej a odpadovej vody
  • Odvodňovanie jám, šácht a pivníc
  • Čerpanie povrchovej a spodnej vody
  • Komunálne a priemyselné aplikácie
Technické parametre
• Maximálny výtlak11 m
• Maximálny prietok400 l/min
• Typ obežného kolesaVORTEX
• Maximálna veľkosť nečistôt50 mm
• Maximálna teplota média40 °C
• Maximálna hĺbka ponoru7 m
• Výtlačné hrdloR 2"
• Tolerančné pásmo krivkyISO 9906 Annex A
Elektrické údaje
• Typ motoraPSC
• Príkon (P1)1,2 kW
• Napájanie1 × 230 V / 50 Hz
• Menovitý prúd5,37 A
• Účinník (cos ?)0,97
• Menovité otáčky2790 ot./min
• Kondenzátor16 µF / 400 V
• KrytieIP68
• Trieda izolácieF
• Dĺžka kábla10 m
• Typ koncovkySCHUKO
Materiálové vyhotovenie
• Teleso čerpadlaNehdzavejúca oceľ AISI 304 (1.4301)
• Obežné kolesoNehdzavejúca oceľ AISI 304 (1.4301)
• UpchávkaDvojitá mechanická
Obsah balenia
  • Ponorné kalové čerpadlo Grundfos UNILIFT AP.50B.50.08 A1V
  • Plavákový spínač
  • Napájací kábel 10 m so zástrčkou SCHUKO
Poznámka
Ilustračné foto – skutočné vyhotovenie výrobku sa môže v detailoch líšiť.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Max. hĺbka ponoru 7 m
Plavák S plavákom
prípojka výtlaku 2"
Sieťová prípojka 1~230 V, 50 Hz
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška 11 m
Max. prietok 24,5 m3/h
Príkon 1200 W
50 mm