BOSCH GRA18V2-46SP PROFESSIONAL Akumulátorová kosačka 06008C8200
Zľava 30%
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 3 roky
Model: 06008C8200
Váha: 33,50 kg
Popis
PRO GRA18V2-46SP
Akumulátorová kosačka
Objednávacie číslo 0.600.8C8.200
  • Bezuhlíkový motor poháňajú dva akumulátory triedy 18 V na dlhšiu dobu prevádzky a dlhú životnosť
Súčasťou všetkých variantov
  • Kartónová škatuľa
  • Mulčovacia záslepka
    Objednávacie číslo: 1 600 A02 R3X
Technické parametre
Akkuspannung, geeignet für
2 x 18,0 V
Akkuempfehlung
>= 5,5 Ah
Verpackungsabmessungen (Breite x Länge x Höhe)
560 x 855 x 420 mm
PRO GRA18V2-46SP: Podrobnejšie informácie
Dôležité údaje o produkte
Údržba väčších trávnikov často kladie vysoké nároky, takže vyžaduje výkonnú kosačku. Výkonná akumulátorová kosačka PRO GRA18V2-46SP s pojazdom a odolným kovovým telom je spoľahlivým pomocníkom a súčasťou systému Bosch Professional 18V. Robustný bezuhlíkový motor napájaný dvomi 18 V akumulátormi zaručia vysokú výkonnosť, dlhšiu dobu prevádzky a dlhú životnosť. Plynulá regulácia variabilných otáčok umožní zvoliť si ideálnu pracovnú rýchlosť – od 2,0 do 6,4 km/h – počas kosenia alebo premiestňovania kosačky. Funkcia plynulého spustenia zaistí bezproblémové kosenie a gumené kolesá poskytnú trakciu potrebnú aj v náročnejších podmienkach. Skladacia rukoväť umožňuje kompaktné zloženie kosačky na jednoduchú prepravu s možnosťou skladovania kosačky vo zvislej polohe. Ergonomická mäkká rukoväť s nastaviteľnými 2 úrovňami výšky pomáha pracovať pri zdravšom postoji a zaručuje komfortnejšiu prácu a nižšiu únavu. Kosačka má priemer rozsahu kosenia 46 cm a ponúka 6-stupňové nastavenie výšky kosenia od 30 do 70 mm. Kovové šasi kosačky je mimoriadne robustné, odolá vyššiemu zaťaženiu a predlžuje životnosť produktu. Textilný kôš na trávu s objemom 60 l a mulčovací nástavec poskytnú flexibilitu zberu pokosenej trávy alebo jej využitia ako prirodzeného hnojiva trávnika.
Vybavenie a používanie
Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18 V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare
Doplňujúce informácie
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Výška sekacie plochy 20/70 mm
Napätie akumulátora 18 V